800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyD HOTEL

Tento luxusní resort byl vybudován na útesu s překrásným výhledem na moře. Na pláže vás zdarma dopraví hotelová loďka, která jezdí mezi 5 soukromými hotelovými plážemi. Hotel se nachází 35 km od centra Marmarisu a 130 km od mezinárodního letiště v Dalamanu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

několik pláží přímo u hotelu, většinou písčité (bílý písek byl dovezen až z Egypta), na některých plážích drobné oblázky. Tento luxusní resort byl vybudován na útesu s překrásným výhledem na moře. Na pláže vás zdarma dopraví hotelová loďka, která jezdí mezi 5 soukromými hotelovými plážemi. Hotel se nachází 35 km od centra Marmarisu a 130 km od mezinárodního letiště v Dalamanu. Je možné zajistit letecký transfer helikoptérou z letiště v Dalamanu přímo na heliport u hotelu.

Vybavení

luxusní hotel vhodný pro nejnáročnější klienty, celkem 201 pokojů, recepce, lobby, WiFi v lobby zdarma, hlavní restaurace, venkovní bazén, krytý bazén,   lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, kadeřnictví, divadlo, amfiteátr, noční klub, bary, butiky, speciální restaurace, plážová restaurace, konferenční místnosti, spa a wellness centrum, výborně vybavené fitness, 2 sauny, pára, turecká lázeň, kánoe, tenisové kurty.

Ubytování

standardní 2lůžkové pokoje mají centrální klimatizaci, koupelnu/WC, balkon/terasu, telefon, trezor, internet přes kabelové připojení zdarma, SAT/TV, minibar, vysoušeč vlasů. Na vyžádání pokoje s výhledem na moře, suity a vyšší kategorie pokojů. Všechny typy pokojů jsou velmi příjemně a kvalitně zařízené.

Náš názor

Jedná se o jeden z nejluxusnějších komplexů na Egejské riviéře známý pod dřívějším názvem Club Resort Select Maris, který získal ocenění za kvalitu prostředí, managementu i jednu z nejčistších pláží. Z výhledu na nádhernou zátoku se vám zatají dech. Jedinečné prostředí, přátelská atmosféra hotelu, milý personál, vybrané pokrmy a široké zázemí služeb uspokojí i ty nejnáročnější z vás. Ideální volba pro svatební cestu.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:bufetové nebo à la carte

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži, kurzy tenisu, masáže a procedury ve spa a wellness centru.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 35 km
vzdálenost od Letiště: 130 km

Počasí

Marmaris

28°C Polojasno

×