800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB TURBAN PALACE

Hotel se nachází v rozlehlé přírodním borovicovém háji, přímo u pláže mezi středisky Marmaris, který je vzdálen 5 km a Icmeler ve vzdálenosti 3 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Vlastní hotelová pláž o délce 330 m je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Poloha

Hotel se nachází v přírodním borovicovém háji, přímo u pláže mezi středisky Marmaris, který je vzdálen 5 km a Icmeler ve vzdálenosti 3 km.

Sport a zábava

Vodní skluzavky, herna, animační programy, sauna, posilovna, široká nabídka masáží, stolní tenis, kulečník, minigolf, tenis, plážový volejbal a vodní sporty na pláži.

Stravování

All inclusive formou plné penze a odpoledního občerstvení včetně nápojů místní výroby. Možnost večeří ve 3 restauracích s obsluhou.

Vybavení hotelu

Prostorná otevřená hala s recepcí, velké dětské hřiště s bazénem, 2 velké bazény, krytý bazén, bar u bazénu, lobby bar otevřený 24 hodin, plážový bar, vitamínový bar, kavárna, řada obchodů, hlavní restaurace, 3 restaurace s obsluhou, televizní kout, bezdrátový WI-FI internet zdarma v hale, internet za poplatek a dokonale vybavené lázeňské centrum.

Pokoje

Standardní pokoje pro 3 osoby a rodinné pokoje (2 místnosti) pro 4 osoby (na vyžádání) se nacházejí v hlavní budově a v patrových vilkách. Standardní pokoje mají plazmový SAT-TV, klimatizaci, trezor za poplatek, lednici, koupelnu s vanou nebo sprchou, balkon s výhledem do zahrady, na bazén a do okolí. Rodinné pokoje mají dvě koupelny a 2 plazmové televizory.

Počasí

Marmaris

20°C Jasno

×