800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRAND AZUR

Hotel je umístěn v části střediska Marmaris přímo u hotelové pláže, přibližně 2 kilometry od centra střediska, 5 kilometrů od příjemného střediska Icmeler a ve vzdálenosti cca 90 kilometrů od letiště Dalaman.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Krásná rozlehlá hotelová pláž je převážně písčitá, při vstupu do moře s drobnými kamínky. Slunečníky s lehátky i plážové ručníky jsou hotelem poskytovány zdarma, připlácí se jen za ­matrace na lehátka.

Poloha

Luxusní hotel, ve vzdálenosti přibližně 2 km od centra Marmarisu a 90 km od letiště v Dalamanu, se nachází v krásné rozlehlé zahradě, přímo u pláže.

Sport a zábava

Aerobik, animační programy, diskotéka, jacuzzi, noční show, posilovna, sauna, stolní tenis, šipky, tenis, turecké lázně, vodní gymnastika, živá hudba.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídani a ­večeři formou bufetu.

Vybavení hotelu

Prostorná hala s recepcí, 6 výtahů, restaurace s venkovní částí, cukrárna, restaurace s obsluhou, 3 bary, kadeřnictví, krytý bazén, konferenční sál, internetový koutek, ­obchody, noční klub, velký venkovní bazén, dětský bazén, vodní skluzavka, která vede z venkovního bazénu do vnitřního a dětské hřiště.

Pokoje

K vkusnému vybavení všech pokojů s příslušenstvím patří SAT-TV, minibar, telefon, trezor, centrální klimatizace, koupelna s vanou, sprchou, vysoušečem vlasů, telefonem a balkon s výhledem na moře, zahradu nebo okolí.

Za poplatek

biliár, ­vodní sporty na pláži

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
vzdálenost od Letiště: 90 km

Počasí

Marmaris

14°C Skoro jasno

×