800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRAND YAZICI CLUB TURBAN

  • Resort obklopen krásným piniovým lesem
  • Široká nabídka sportovních aktivit

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je obklopen zeleným piniovým lesem. Nachází se na jedné z nejkrásnějších zátok v Marmarisu, který je vzdálen 5 km a Icmeler 3 km od hotelu.

Vybavení hotelu

Venkovní a vnitřní restaurace, restaurace „a la carte“, několik barů včetně baru u bazénu, café, disco, fitness centrum, tenisové kurty, SPA centrum, konferenční sály, venkovní bazény, vnitřní bazén, několik obchodů, lázeňské centrum, bezdrátový Wi-Fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Ubytování je v hlavní budově nebo ve vilách v standardně zařízených pokojích s koupelnou, WC, balkonem nebo terasou, telefonem, minibarem, SAT/TV. Maximální obsazenost jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 1 dítě. Rodinné pokoje mají dvě koupelny a 2 plazmové televizory.

Stravování

All inclusive formou plné penze a odpoledního občerstvení včetně nápojů místní výroby. Možnost večeří ve 3 restauracích s obsluhou. Rezervace předem!

Pláž

Hotelová pláž o délce 330 m. Lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava

Venkovní bazény, vnitřní bazén, boccia, volejbal, gymnastika, jogging, aerobic, šipky, živá hudba, noční show, vodní sporty, mini fotbal, plážový volejbal, billiard, kanoe, fitness, stolní tenis, tenis, jízda na banáně, jet ski, parasailing a další možnost sportovního vyžití.

Pro děti

Dětský bazén, dětské animace, dětský svět, skluzavky.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 95 km

Počasí

Marmaris

28°C Polojasno

×