800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARITIM GRAN AZUR

Hotel se nachází 2 km od centra Marmarisu, vzdálenost od letiště 100 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází 2 km od centra Marmarisu, vzdálenost od letiště 100 km.

Vybavení

287 pokojů, restaurace, restaurace na pláži, lobby, Aphrodite bar, vitamin bar, diskotéka, pokojový servis, bazén s divokou řekou, skluzavkou a twisterem schovaným pod stromy, ze kterého se dostanete do vnitřního bazénu, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, plážové osušky, sauna, turecké lázně, fitness, masáže, biliár, hlídání dětí, dětské hřiště, miniklub 4-12 let, animační programy, plážové aktivity, tenisový kurt, potápění, zlatnictví, kadeřník, butik, obchod se suvenýry, fotograf, wellness a centrum krásy, půjčovna aut, internetová kavárna, WiFi v lobby zdarma.

Služby za poplatek

osvětlení tenisového kurtu a vybavení na tenis, vodní sporty na pláži, potápění, wellness a centrum krásy, fotograf, kadeřník, obchody, půjčovna aut, hlídání dětí, pokojový servis, internetová kavárna, masáže, biliár, trezor na pokoji, minibar, Aphrodite bar, vitamin bar, nápoje na diskotéce, restaurace na pláži.

Ubytování

standardní 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě jsou vybaveny SAT/TV, telefonem, rádiem, trezorem (za poplatek), centrální klimatizací, minibarem (za poplatek), koupelnou/WC, vysoušečem vlasů.

Pro děti

dětský bazén, animační programy, dětské hřiště, miniklub 4-12 let.

Pláž

písčito-oblázková pláž přímo u hotelu

Náš názor

Luxusní hotel s perfektní polohou přímo u pláže nacházející se v krásné zahradě plné tropických rostlin a palem uspokojí i náročnou klientelu. Po plážové promenádě se dostanete příjemnou procházkou přímo do centra Marmarisu. Pro své zázemí vhodný též pro rodiny s dětmi.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:bufetové

Počasí

Marmaris

18°C Jasno

×