Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Severovýchodní Turecko | Marmaris

Ozhan Apartments

   Hodnocení

   211 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Apartmánový komplex je z roku 2002. Komplex hostům nabízí celkem 22 pokojů. Po příjezdu do objektu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. V komplexu je hotelový sejf a směnárna. Díky internetu, který je k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. V apartmánovém komplexu se nachází restaurace a bar. Je tady také hezká zahrada. Je zde TV místnost. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat za poplatek na parkovišti. Dále je možné využít lékařskou službu, pokojovou službu a prádelnu.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci, obývací část, kuchyň a koupelnu. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Je možné rezervovat oddělené ložnice. V kuchyňském koutě je lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon a WiFi (za poplatek). V koupelnách je sprchový kout a vana.

   Sport/zábava

   Hosté si mohou vybrat z mnoha sportovních a volnočasových aktivit, některé z nich jsou přímo v hotelu, jiné je možné objednat u externích prodejců. Komplex má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Zábavní program pro děti i dospělé má v objektu na starost animační tým.

   Platba

   K placení lze v komplexu použít Visa.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248