Turecko | Egejská riviéra | Ortakent

KRISS

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

so 1.8.2015
"nic moc"
5.25
Nebýt bazénu, baru a možností jet na super výlety co nám naše cestovka nabídla (Efes, Bodrum, Dalyan atd...), bychom se tam asi ukousali nudou už po druhém dnu pobytu. V Turecku jsem předtím byla 2x a tenhle třetí zážitek, co se týká hotelu, okolí, pláže a služeb byl rozhodně nejslabší
3
"Poloha a pláž"
"Hotel je opravdu na hooooooodně klidném místě. Centrum veškeré žádné, jenom asi 5 minut chůze od hotelu kilometrová promenáda zaplněná malinkatými obchody se suvenýry, hotelovými komplexy a nespočtem restaurací. Nevýhodou většiny těchto podniků je bohužel placení eurem. To je možné až po delší domluvě s prodavačem samozřejmě s tím, že si zadá vlastní super ,,výhodný kurz". Ale s tím se musí počítat. Pláž je jedna velká hromadná katastrofa! Hotel sám žádnou nemá a když se přes místní komunikace dostanete na tu nejbližší zděsíte se. Od promenády k moři měří zhruba 10 metrů a je komplet celá posetá soukromými lehátky až k samému moři. Za lehátka si samozřejmě musíte po domluvě zaplatit, případně koupit i občerstvení dané restaurace, které lehátka patří. Jako bonus je oblázkovo-štěrkovo-vajglová a moře taky není žádná sláva. Plné řas a průzračnou čistou vodu si taky představuju trochu jinak. Asi 3, 4 kilometry opodál se nachází pláž velbloudí. Cesta k ní od konce promenády a ona sama je o něco lepší, celkem čistá, hrubý písek, méně lidí. Ale to dojem rozhodně nespraví"
4
"Hotel a úroveň vybavení"
"Velice jednoduchý a menší hotel(fotky od cestovky odpovídají reálu), takže nechápu jak je možné mít tam pokoje takové jaké tam jsou. To že jsou malé je v pohodě, ale ten stav určitě ne. Matrace totálka přeleželá, takže když každý z páru leží na kraji jedné strany je zaručeno, že se do 3 minut skutálí oba na střed. Také televize se super 3 programy připomínající spíš radar nás velmi pobavila. V koupelně ač každý den navštěvované pokojskou, nebylo poznat že se tam na něco krom přibívajícího toaletního papíru a výměny ručníků na něco šáhlo. Nicméně upřímně, kdybych měla čistit já ten sprchový kout taky bych na to nechtěla šáhnout(viz foto). No a nakonec to nejlepší. Balkon. Teda spíš takový balkoneček. 3 lidé by měli problém se na něj vlézt. Prostě parádička"
8
"Služby a personál"
"Personál byl velmi milý a přátelský, o hosty se staral. Když jsme měli nějaký problém, ochotně ho vyřešili. "
6
"Zábava, sport, strava"
"Jediná zábava co na našem česko-tureckém hotelu byla, byl plný bazén, který byl k našemu údivu čistý a udržovaný, no a dále samozřejmě malý venkovní bar. Co se týče toho dětského hřiště-koutku u bazénu, tam bych svoje děti rozhodně nezavedla. Špinavé a vůbec neužívané. No a strava ..... oběd a večeře ala jeden hlavní chod s výběrem dvou příloh nebo naopak + výběr z různých druhů zeleniny nás nijak zvlášť nenadchl, ale zase to měli chutné. Tak alespoň něco"
po 1.9.2014
"Jednoduchý hotel s velmi ochotným, milým a vstřícným personálem. Pokoje jednoduché, ale vždy čísté, uklízečka chodila každý den. Recepce venku, ale večer je zde příjemné posezení. Osazenstvo hotelu převážně polské. Doporučila bych hlavně mladým lidem, i když za zábavou bylo nutno cestovat do Bodrumu (dolmuše jezdí každých 10 minut, a z Bodrumu se poslední vrací ve tři ráno :-))"
8.5
Zájezd jsme objednávali 2 dni před odjezdem jako last minute, cena byla proto velmi slušná , za ty peníze se hotel Kriss rozhodně vyplatil.
7
"Poloha a pláž"
"Hotel leží cca 200 m od pláže Yashi Beach, kde se nachází partnerský hotel hotelu Kriss a můžete zde využít lehátka a slunečníky zdarma. Na pláži a při vstupu do moře jsou trochu kamínky, pak už písek. My jsme raději volili delší procházku až na Camel beach, kde nebylo tolik lidí a pláž byla písečná a čistějšíí . "
9
"Hotel a úroveň vybavení"
"Odpovídá popisu cestovních kanceláří, obecně je třeba počítat v Turecku s tím ,že 3hvezdičkový hotel odpovídá spíše dvou a půl hvězdičkovému podle evropskému standardu."
10
"Služby a personál"
"Velmi milý a ochotný personál. Přátelská atmosféra. Cokoliv jsme potřebovali, bylo nám hned vyhověno. "
8
"Zábava, sport, strava"
"Zábava v Ortakent Yashi nic moc, příjemné procházky po pobřeží, cvičiště pro děti i dospělé zdarma. Nadruhou stranu do Bodrumu nebo jiného letoviska je to mikrobusem pár minut cesty. "

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna