Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Özdere

PALOMA CLUB SULTAN

  Poloha a popis

  Náš názor

  Ideální resort pro rodiny s dětmi, které dávají přednost komplexům s širokou nabídkou aktivit a služeb. Součástí hotelu je i menší aquapark, což ocení především děti.

  Poloha

  hotel se nachází přímo u 2 pláží, od centra letoviska Özdere 1,5 km, 35 km od Kusadasi a 50 km od letiště. V hotelu nákupní možnosti.

  Vybavení

  rozsáhlý komplex s hlavní budovou a vilkami nad zálivem, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 7 barů, 2 snack bary, diskotéka, 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky, 2 dětské bazény, aquapark se 7 skluzavkami/tobogány, vnitřní bazén, plážové osušky, obchodní arkáda, široká nabídka animačních a zábavních programů, tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, sauna, turecké lázně, fitness, boccia, šipky, minifotbal, minigolf. Po areálu je možnost dopravy shuttle busem.

  Ubytování

  ubytování v hlavní budově nebo bungalovech (standard), pokoje v hlavní budově s možností výhledu na moře za příplatek. Klimatizace, koupelna, WC, SAT/TV, vysoušeč vlasů, minibar denně doplněný vodou, nealkoholickými nápoji a pivem, konvice na kávu a čaj, balkon, WiFi, trezor (za poplatek).

  Strava

  luxury ultra all inclusive
  All inclusive: luxury ultra all inclusive: plná penze formou bufetu, pozdní snídaně, čerstvé džusy k snídani, zmrzlina, obědy a občerstvení ve snack baru, pozdní noční občerstvení, patisserie s nabídkou zákusků, pečiva, kávy a čaje, 4 restaurace a la carte, nutná rezervace, zdarma: mezinárodní, rybí, turecká, za poplatek mexická, občerstvení podávané na pláži, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby 24 hodin denně dle otevírací doby jednotlivých barů, vybrané dovozové nápoje, minibar na pokoji doplňovaný denně.

  Pro děti

  hotel je ideální pro děti všech věkových kategorií, dětské kluby dle věku, speciálně vybavený dětský klub, dětské hřiště, bazény s vodotrysky pro nejmenší, dětská strava v restauraci.

  Služby za poplatek

  procedury a masáže ve SPA, motorizované vodní sporty, osvětlení tenisových kurtů, privátní plážové bungalovy, mexická restaurace.