800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PALOMA CLUB SULTAN

  • Skvělý resort pro rodiny s dětmi
  • Komplex se nachází rovnou u pláží

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Ideální resort pro rodiny s dětmi, které dávají přednost komplexům s širokou nabídkou aktivit a služeb. Součástí hotelu je i menší aquapark, což ocení především děti.

Poloha

hotel se nachází přímo u 2 pláží, od centra letoviska Özdere 1,5 km, 35 km od Kusadasi a 50 km od letiště. V hotelu nákupní možnosti.

Vybavení

rozsáhlý komplex s hlavní budovou a vilkami nad zálivem, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 7 barů, 2 snack bary, diskotéka, 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky, 2 dětské bazény, aquapark se 7 skluzavkami/tobogány, vnitřní bazén, plážové osušky, obchodní arkáda, široká nabídka animačních a zábavních programů, tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, sauna, turecké lázně, fitness, boccia, šipky, minifotbal, minigolf. Po areálu je možnost dopravy shuttle busem.

Ubytování

ubytování v hlavní budově nebo bungalovech (standard), pokoje v hlavní budově s možností výhledu na moře za příplatek. Klimatizace, koupelna, WC, SAT/TV, vysoušeč vlasů, minibar denně doplněný vodou, nealkoholickými nápoji a pivem, konvice na kávu a čaj, balkon, WiFi, trezor (za poplatek).

Strava

luxury ultra all inclusive
All inclusive: luxury ultra all inclusive: plná penze formou bufetu, pozdní snídaně, čerstvé džusy k snídani, zmrzlina, obědy a občerstvení ve snack baru, pozdní noční občerstvení, patisserie s nabídkou zákusků, pečiva, kávy a čaje, 4 restaurace a la carte, nutná rezervace, zdarma: mezinárodní, rybí, turecká, za poplatek mexická, občerstvení podávané na pláži, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby 24 hodin denně dle otevírací doby jednotlivých barů, vybrané dovozové nápoje, minibar na pokoji doplňovaný denně.

Pro děti

hotel je ideální pro děti všech věkových kategorií, dětské kluby dle věku, speciálně vybavený dětský klub, dětské hřiště, bazény s vodotrysky pro nejmenší, dětská strava v restauraci.

Služby za poplatek

procedury a masáže ve SPA, motorizované vodní sporty, osvětlení tenisových kurtů, privátní plážové bungalovy, mexická restaurace.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
vzdálenost od Letiště: 50 km
Nákupní možnosti: přímo u hotelu

Počasí

Bodrum

28°C Jasno

Egejská riviéra

28°C Jasno

Fethiye

21°C Jasno

Kusadasi

18°C Jasno

Marmaris

23°C Jasno

×