Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Egejská riviera - Bodrum | Türkbükü

Amanruya

   Poloha a popis

   Vybavení

   Resort má 36 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni na recepci. Je zde restaurace, jídelna, bar a knihovna. Přes WiFi se mohou hosté připojit k internetu. Jsou zde i různé obchody. Je tady také hezká zahrada.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci, kuchyň a koupelnu. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná kingsize manželská postel. Také je zde sejf a minibar. K dispozici je také mini lednička a varná konvice/kávovar. Na pokoji je telefon, televize, DVD přehrávač a WiFi. K vybavení koupelen patří sprchový kout. Také je tu vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   Příjemné osvěžení nabízí v horkých dnech plavecký bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. Kdo chce i na dovolené sportovat, ten se může věnovat tenisu a jízdě na koni. Golf je za poplatek. Hosté si mohou vybrat z několika vodních sportů, je tu například jízda na šlapadlech, jízda na kánoi a šnorchlování. Za poplatek je plachtění a potápění. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio a jóga. Hosté si mohou užívat wellness programy v relaxační zóně. V nabídce je spa a kosmetický salon. Za poplatek také masáže.

   Stravování

   Lze objednat plnou penzi. Podávají se snídaně, obědy a večeře.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248