Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Severovýchodní Turecko | Turunc

Özcan Hotel & Apart

   Hodnocení

   3284 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Komplex nabízí restauraci, bar, TV místnost, prádelnu, kadeřnictví a hotelového lékaře. Díky WiFi ve společných prostorách (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Jsou zde i různé obchody.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace a koupelna. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Také je zde sejf a minibar. Ke standardnímu vybavení patří mini lednička. K základnímu vybavení patří telefon, televize a WiFi (zdarma). Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

   Sport/zábava

   Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. V hotelu je mnoho možností, jak trávit svůj volný čas. Je tady například šipky, externí prodejci nabízejí potápění.

   Stravování

   Lze objednat stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Komplex nabízí také drobné občerstvení. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248