800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL METROPOL

Hotel byl postaven v roce 1990 a rekonstrukcí prošel v roce 2002. Nachází se přímo v historickém centru evropské části Istanbulu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel byl postaven v roce 1990 a rekonstrukcí prošel v roce 2002. Nachází se přímo v historickém centru evropské části Istanbulu.

Ubytování

celkem je k dispozici 45 standardních dvoulůžkových pokojů s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě a suita. Pokoje jsou pro váš komfort vybaveny cetrálním vytápěním (podzim/zima)resp. individuální klimatizací (léto), telefonem s přímou volbou, SAT/TV, fénem a disponují soukromou koupelnou s jacuzzi (suite) nebo sprchou (standardní spokoje).

Vybavení

kvalitní a široké zázemí hotelu je zárukou vaší spokojenosti. K dispozici vám zde bude restaurace, americký bar, konferenční místnost, směnárna, 24 hodinový pokojový servis, prádelna a čistírna. Hotel je oblíbený díky tradiční turecké pohostinnosti a chutné kuchyni. Jedno z tradičních tureckých pokrmů či pokrmů mezinárodní kuchyně si můžete vychutnat v místní restauraci s celkovou kapacitou 45 míst, stejně tak, jako si užít pohodu nad drinkem z amerického baru.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Istanbul a okolí

14°C Jasno

×