800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ZAGREB

"Nově otevřený hotel se svým komfortem a designem řadí mezi hrstku nejlepších hotelů této kategorie v oblasti Laleli. Nachází se v pěším dosahu Velkého bazaru a nejznámějších historických památek (náměstí Sultanahmet se nachází cca 15 min chůze od hotelu). Tramvajová a autobusová zastávka jsou vzdálené jen necelých 300 m od hotelu hotelu. K dopravě po městě lze využít i tramvají; metra či místních taxi. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nově otevřený hotel se svým komfortem a designem řadí mezi hrstku nejlepších hotelů této kategorie v oblasti Laleli. Nachází se v pěším dosahu Velkého bazaru a nejznámějších historických památek (náměstí Sultanahmet se nachází cca 15 min chůze od hotelu). Tramvajová a autobusová zastávka jsou vzdálené jen necelých 300 m od hotelu hotelu. K dopravě po městě lze využít i tramvají; metra či místních taxi.

Vzdálenost

vzdálenost od letišt.. 19 km - vzdálenost od centra 1;5 km - nákupní možnosti 0 m

Ubytování

standardní s možností 1 přistýlky - centrální klimatizace - satelitní TV - minibar (za poplatek) - koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů - WC - trezor - telefon - připojení k internetu (za poplatek)

Vybavení

vstupní hala s recepcí - restaurace - restaurace s obsluhou - TV místnost - obchody - konferenční místnost - 2 bary - vyhřívaný bazén

Sport a zábava za poplatek

masáže

Stravování

snídaně

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Istanbul a okolí

21°C Převážně oblačno

×