800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARMARAY

Kvalitní, vyhledávaný a oblíbený hotel leží nedaleko moře ve čtvrti Yenikapi. Nabízí spojení komfortu a vysokého standardu služeb s tradiční místní pohostinností. Doporučujeme prožít nádherný západ slunce na pozadí Marmarského moře – při posezení v hotelové restauraci. Oblíbené, návštěvníky vyhledávané památky jsou dosažitelné i pěší chůzí (10-20 minut) – Velký Bazar, Modrá mešita, Palác Topkapi. Pouhé 3 minuty pěšky od hotelu je zastávka veřejné dopravy. nedaleko moře v čtvrti Yenikapi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Kvalitní, vyhledávaný a oblíbený hotel leží nedaleko moře ve čtvrti Yenikapi. Nabízí spojení komfortu a vysokého standardu služeb s tradiční místní pohostinností. Doporučujeme prožít nádherný západ slunce na pozadí Marmarského moře – při posezení v hotelové restauraci. Oblíbené, návštěvníky vyhledávané památky jsou dosažitelné i pěší chůzí (10-20 minut) – Velký Bazar, Modrá mešita, Palác Topkapi. Pouhé 3 minuty pěšky od hotelu je zastávka veřejné dopravy. nedaleko moře v čtvrti Yenikapi,

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí, lobby, bar nabízí místní a mezinárodní míchané nápoje, restaurace s tureckou a mezinárodní kuchyní. Hostům jsou k dispozici i tradiční turecké lázně – hamam.

Vybavení pokoje

Elegantně a komfortně zařízené dvou a třílůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelnu se sprchou,vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, telefon s přímou volbou, LCD - TV, WIFI připojení zdarma, minibar a trezor za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Počasí

Istanbul a okolí

17°C Jasno

×