Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Istanbul

MINA SULTANAHMET

  Poloha a popis

  Poloha

  Hotel se nachází ve čtvrti Sultanahmet, v samotném srdci Istanbulu. Památky jako Modrá mešita, Hagia Sophia, nebo palác Topkapi leží v pěší dostupnosti od hotelu.

  Ubytování

  koupelna, WC, klimatizace, televizor, telefon, fén, Wi-fi, mini bar, trezor

  Popis

  Istanbul je nazýván bránou orientu, kde se prolíná evropská a asijská kultura. Pojeďte s námi na eurovíkend do Istanbulu a poznejte rozmanitost kultur a náboženství, prohlédněte si orientální i evropské pamětihodnosti a odpočiňte si v pravých tureckých lázních. Eurovíkendy v Istanbulu, to je historie i relaxace v exotickém prostředí s nádhernou atmosférou.

  Vybavení a služby

  restaurace, bar, terasa, Wi-fi, pokojová služba, úschova zavazadel, 24hodinová recepce, parkoviště (8 EUR/den), směnárna, klimatizace, prádelna

  Program

  Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají:
  Transfery:
   Soukromý transfer z/na letiště

  Jízdenky:
   Hop on / hop off autobus – jízdenka na 24 hodin, během cesty uvidíte Bospor, Velký Bazar, mešity, kostely, muzea a další památky Istanbulu. Výklad ve světových jazycích.

  Výlety:
   Byzantské památky – Sultanahmet, Modrá mešita, Hagia Sofia, oběd, Palác Topkapi, mešita Suleymaniye, Velký Bazar s 4 000 obchody (8 hod.). Denně od 9:00.
   Klasický Istanbul – Sultanahmet, Modrá mešita, Hagia Sofia, Velký Bazar (4 hod.). Denně od 9:00.
   Evropa a Asie – Palác Dolmabahce – poslední rezidence tureckých sultánů, dále se vydáte přes bosporský most do asijské části – kopec Çaml'ca s krásným výhledem (4 hod.). Denně od 9:00.
   Bospor – plavba lodí po Bosporu k pevnosti Rumeli, kolem paláce Dolmabahce (4 hod.). Denně od 9:00.