800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THE MARMARA TAKSIN

Tento kvalitní hotel se nachází v srdci Istanbulu, v lokalitě Taksim.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento kvalitní hotel se nachází v srdci Istanbulu, v lokalitě Taksim. Vyrůstá do výšky 20 pater a je vhodný jak pro business, tak pro odpočinkovou dovolenou. Zkrátka pro všechny, kdo letí do Istanbulu a chtějí jen to nejlepší. Z hotelu je to kousek jak k nákupním a zábavním možnostem, tak k možnostem poznání a kultury. Z hotelu je také krásný výhled na Bospor. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 25 km.

Ubytování

Hotel má 376 luxusních pokojů a 82 Marmara Club pokojů, na výběr je z několika dalších kategorií. Standardní pokoje jsou velmi vkusně vybaveny Každý pokoj má pracovní desku, křeslo, trezor, kabelovou TV a telefon. Nechybí vysokorychlostní připojení k internetu. Samozřejmostí potom je krásná koupelna s fénem a telefonem. K dispozici jsou na vyžádání nekuřácké pokoje.

Vybavení

V hotelu je celkem 6 konferenčních místností, celkem 6 restaurací a barů, vybavené fitness centrum, sauna, masáže, turecké lázně a bazén. Samozřejmostí je 24h recepce.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Sport a zábava

Kromě možnosti relaxu v hotelu toho spoustu nabízí město, od nakupování přes poznávání až k rušnému nočnímu životu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 25 km

Počasí

Istanbul a okolí

18°C Převážně oblačno

×