800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPerly Orientu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Antalye. Po příletu transfer do Alanye, večeře a nocleh.

2. den:

po snídani odjezd do Tarsusu, rodiště sv. Pavla. Po cestě zastávka ve Fort Mamure. V Silifke prohlídka Basiliky, dále přejezd do Tarsusu, místa s prvním křesťanským kostelem na území Asie. Nocleh v Tarsusu nebo Mesinu.

3. den:

po snídani prohlídka kostela sv. Pavla, následuje přejezd do Kappadokie. Nocleh a večeře v Kappadokii.

4. den:

snídaně, prohlídka oblasti Kappadokie s možností letu balonem (fakultativně). Následuje údolí Goreme, tzv. muzeum pod širým nebem, klášterní komplexy a kostely a zachovalými freskami.

5. den:

snídaně a pokračování v oblasti Kappadokia – prohlídka podzemního města vyhloubeného několik desítek metrů pod zemí, fakultativně ochutnávka vína ve vinařství Turasan, které patří v Turecku k nejznámějším. Odpoledne fakultativně projížďka na člunu po řece, nocleh v oblasti Kappadokia.

6. den:

snídaně, odjezd do Hattusas, bývalého hlavního města Chetitské říše. Následuje přejezd do Ankary, prohlídka Muzea anatolských civilizací.  Ubytování a nocleh v Ankaře.

7. den:

snídaně, přejezd do Konye, města vystavěného na dně vyschlého jezera. Návštěva mauzolea Mevlana a klášter dervišů. Přejezd na ubytování do Antalye, nocleh.

8. den:

snídaně, dle letových řádů transfer na letiště a odlet do Prahy. Doporučujeme prodloužení o 7 nocí ve vybraném hotelu.

Počasí

Istanbul a okolí

36°C Jasno

×