800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyModrá Plavba

Modrá plavba Bodrum – Bodrum 8 dní/7 nocí Orak – Cokertme – Cati – 7 ostrovů – Longoz – English Harbour – Sedrai – Karacasogut – Ballisu – Tuzla – Karaada – Aquarium

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Modrá plavba Bodrum – Bodrum 8 dní/7 nocí Orak – Cokertme – Cati – 7 ostrovů – Longoz – English Harbour – Sedrai – Karacasoğut – Ballisu – Tuzla – Karaada – Aquarium 1. den: Přílet do Bodrumu, transfer do přístavu v Bodrumu. Nalodění, seznámení s posádkou a plánem plavby. Večeře a přenocování na lodi v přístavu.

2. den: Plavba směrem k ostrovu Orak, možnost koupání v průzračně čistých vodách a oběd. Po obědě plavba směrem k Çökertme, malému rybářskému městečku. Večeře a přenocování na lodi v Çökertme. 3. den: V brzkých ranních hodinách loď vypluje k zátoce Çati. Po snídani bude plavba pokračovat do oblasti zvané „7 ostrovů“, kde je mnoho malých ostrůvků a útesů vhodných k potápění, plavání a relaxaci. Po obědě lze využít volný čas k procházce po okolních borovicových lesích. Večeře a přenocování na lodi. 4. den: Po snídani plavba do zátoky Löngöz. Oběd, odpolední relaxace a koupání v křišťálově čistých vodách sousedních zátok. Večeře a přenocování na lodi v English Harbour. 5. den: Po snídani se loď vydá k ostrovu Sedrai, kde můžete spatřit jak ruiny starověkého města, tak tzv. Kleopatřinu pláž, na kterou byl do vezen písek ze severní Afriky. Plavba bude pokračovat do vesničky Karacasöğüt, která leží cca 25 km od města Marmaris. Fakultativně možnost prohlídky Marmarisu. Večeře a přenocování na lodi v Karacasöğüt. 6. den: Plavba do Ballisu, opalování na lodi a koupání v průzračných vodách. Po obědě bude plavba pokračovat do zátoky Tuzla. Večeře a přenocování na lodi v zátoce. 7. den: Po snídani loď vypluje směrem k ostrovu Karaada. Oběd na lodi naproti ostrovu. Plavba do Aquarium. V odpoledních hodinách připluje loď do Bodrumu. Možnost prohlídky města. Večeře a přenocování na lodi v přístavu v Bodrumu. 8. den: Transfer z přístavu na letiště v Bodrumu a odlet do Prahy.

Stravování

Plná penze

Informace o jachtě

Lodě jsou motorové a v délce cca 22–26 m. Kapacita jachet je 6–8 dvoulůžkových kabin. Kabiny mají vlastní sprchu a sociální zařízení. Na lodi je k dispozici vybavení na rybaření, šnorchlování a hudební systém. Stravování je formou plné penze, nápoje se hradí zvlášť. Předem nelze potvrdit, na jaké lodi poplujete.

Počasí

Alanya

28°C Převážně oblačno

Belek

26°C Polojasno

Bodrum

27°C Jasno

Egejská riviéra

27°C Jasno

Fethiye

24°C Polojasno

Istanbul a okolí

22°C Bouřky

Kusadasi

24°C Jasno

Marmaris

18°C Jasno

Side

26°C Polojasno

×