800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRomantická plavba

Blue Voyage – romantická plavba

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

dle letového řádu odlet z Prahy do Antalye, transfer do přístavu v Antalyi nebo v Kemeru. Nalodění, večeře a nocleh na jachtě v přístavu v Antalyi nebo v Kemeru.

2. den

snídaně a plavba podél překrásného Tyrkysového pobřeží směrem k Phaselisu. Oběd na palubě jachty a možnost prohlídky antického naleziště. Poté plavba pokračuje k Adrasanu. Možnost koupání. Večeře a nocleh na palubě v zálivu klidného plážového letoviska.

3. den

snídaně a plavba směrem k Demre. Dopoledne možnost výletu do Myry s prohlídkou známého antického města, bývalého hlavního města Lykie. K vidění je mimo jiné i řecko-římské divadlo na jižní straně akropole, z něhož se dochovala i řada sedadel. Působivá je návštěva nekropole s mnoha skalními hroby ze 4. st. i návštěva kostela sv. Mikuláše. Návrat na jachtu a plavba do ­Gökkaya. Volno na koupání a slunění. Večeře a nocleh na jachtě.

4. den

snídaně a možnost návštěvy ruin a okolí antické Simeny. Hrad (pevnost trůní na starověkých základech a z jeho obranných valů se vám naskytne překrásný výhled na záliv s několika menšími ostrůvky i okolní vesničky) je z dálky viditelný na horizontu. Mimo jiné se v této lokalitě nachází také zřícený kostel rytířů řádu sv. Jana, akropole, sarkofág či 15m široké divadlo v areálu hradu, vytesané do skály. Večeře a nocleh na jachtě v zálivu.

5. den

snídaně a odjezd ve směru Finike. Jde o přístavní město, které v posledních letech zaznamenalo velký rozkvět. Nachází se zde dlouhá písečná pláž a jedná se o oblíbené prázdninové letovisko místních obyvatel i zahraničních turistů. Po vylodění v přístavu můžete dle vlastního uvážení využít čas na koupání a opalování, osvěžit tělo masáží v místním salónu nebo podniknout výlet do blízkého okolí. Pohoří Taurus ukrývá vesničku Arykanda (32km od Finike), která odhalí obdivuhodné památky, které se datují do 5. st. př. n. l. Večeře a nocleh na jachtě v přístavu ve Finike.

6. den

snídaně a odjezd k přístavu Genovese. Budete mít celý den k prozkoumávání Sazaku, kde bude také servírován oběd i večeře a kde strávíte noc.

7. den

snídaně a poslední cesta vaší plavby podél nejkrásnějšího pobřeží zpět k Antalyi. Cestou zastávka v Olymposu s možností návštěvy archologického naleziště bývalého antického přístavu a později pirátského města. Po obědě pokračuje plavba do Antalye nebo do Kemeru na večeři. Večeře a nocleh na jachtě v přístavu v Antalyi nebo Kemeru.

8. den

po snídani vylodění v přístavu, dle letového řádu transfer na letiště v Antalyi a odlet zpět do ČR.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Alanya

22°C Jasno

Belek

24°C Jasno

Bodrum

25°C Jasno

Egejská riviéra

25°C Jasno

Fethiye

10°C Skoro jasno

Istanbul a okolí

16°C Jasno

Kusadasi

21°C Jasno

Marmaris

18°C Jasno

Side

22°C Jasno

×