800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Alanye

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Pamukkale (česky bavlněný hrad) je jednou z největších turistických atrakcí v Turecku. Svah pokrytý sněhově bílým travertinem skutečně vzhledem připomíná .

Výlet na PAMUKKKALE
ÚŽASNÝ zážitek...DOPORUČUJI ...

Autor: Jana Pelikánová , navštíveno 7/2014 Celý zážitek

Turecko mohu jen doporučit.Krásné moře,spouta možností na výlety,milý lidé,slušný hotel,dobré jídlo - hezké okolí.Měli jsme objednaný jiný hotel s polopenzí.Nakonec jsme dostali lepší hotel(menší pokoj) ve stejné lokalitě s plnou penzí jako kompenzaci.Pracovnice cestovky velmi ochotné.Děkujeme.

Autor: Renata Dušková (41 let), navštíveno 7/2013 Celý zážitek

Přidávám fotky

Autor: Marcela Dostálová , navštíveno 3/2013 Celý zážitek

Hotel Grand Santana

Hotel Grand Santana je krásný příjemný hotel,naše dovolená odpovídala ceně.V okolí je mnoho příležitostí kam jít,kde nakoupit,je zde i co vidět.Výlety jsou k očekávaní splněné na jedničku.Moře nádherné,programy v hotelu zábavné.Příjemný personál,výborné jídlo.Doporučuji a určitě se vrátíme..........

Autor: Ladislava Čejková (43 let), navštíveno 8/2012 Celý zážitek

Pokud budete v Turecku,určitě se zajeďte podívat do Alanye,je to krásné město s přístavem,jejich vyhlášené trhy,nezapomenutelný výhled z hradeb,malé vodopády přímo u přístavu a mnoho dalšího...

Autor: Martina E. , navštíveno 6/2011 Celý zážitek

Výlet-plavba lodí za delfíny byl pro nás super zážitek,nalodili jsme se na loď a vypluli na moře hledat delfíny,uprostřed cesty loď zakotvila a mohli jsme se vykoupat v nádherné hluboké,tmavěmodré vodě a i když jsme nakonec žádného delfína neviděli,byl to opravdu krásný výlet okolo pobřeží i dál na moře....můžeme jen doporučit

Autor: Martina E. , navštíveno 6/2011 Celý zážitek

Delfinárium v Turecku v Alanyii určitě doporučuji,stojí to za to.

Autor: Martina E. , navštíveno 6/2011 Celý zážitek

Rozhodli jsme se, že vyzkoušíme potápění s bombami. Nasedli jsme na pirátskou loď a vydali se do laguny. Nejprve přišlo na řadu krátké školení a pak hup do vody. První ponor byl do 4 metrů a druhý do 10. Všude kolem nás plavaly různě barevné rybičky. Největším zážitkem však bylo spatřit želvu Karetu v jejím přirozeném prostředí. Byla to krása! Naobědvali jsme se a šli na druhý ponor. Při cestě na zpátek jsme na volném moři zahlédli delfína. Mohu všem jen doporučit!

Autor: Daniela Svobodová , navštíveno 7/2009 Celý zážitek

při nákupu krásných šatůza pakatel :-)

Nakupování v Turecko je opravdová paráda. Všichni Turkové jsou velice kamarádští a darovační. Na každém rohu nám vázali na ruku náramek se symbolem štěstí, nebo chtěli vyřit jejich čaj !Když jsme vešli do stánku s oblečením, vybrala jsme si šaty za cca 25 euro, nakonec jsem odcházela s 4 kusy, a každé z nich jen za cca 6 eur. Velice rádi smluvají !

Autor: Marlen Gavorová , navštíveno 2/2011 Celý zážitek

Lepší věc jsme nezažili...úžasné představení delfínů a lachtanů.Dokonce jsme si s delfíny i zatančili :O) Byla možnost i focení a plavání s delfíny (cca 60E)Všem doporučuji!!!

Autor: Daniela Svobodová , navštíveno 6/2010 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-10 z 20
1 2
×