Turecko | Turecká riviéra | Alanya

ANJELIQ HOUSE

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  426 hodnocení

  Poloha a popis

  Poloha a popis

  3* hotel Anjeliq House leží v rušnějším letovisku Alanya, které je díky teplému středomořskému klimatu, přírodním zajímavostem a historickým pamětihodnostem jednou z nejpopulárnějších tureckých destinací. Rozkládá se u úpatí pohoří Taurus na pobřeží Středozemního moře. Blízkost moře a hor umožňuje kombinaci odpočinkové dovolené na pláži a příjemných procházek po zalesněném pohoří. V destinaci se nachází množství restaurací nabízející tradiční turecké i kontinentální pokrmy, internetové kavárny a obchůdky s různorodým zbožím. Navštívit lze největší evropský aquapark Selanya.

  Hotel leží cca 750 m od samotného centra. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdálené cca 125 km.

  Vybavení hotelu

  Hotel Anjeliq House byl postaven v roce 2005 a kompletně zrekonstruován v roce 2018. Sestává z jedné 3 patrové budovy bez výtahu, jejíž interiér je stylově zařízen v živých barvách s převládajícími zelenými tóny. V hotelovém komplexu se nachází celkem 20 útulně zařízených pokojů.

  V klimatizovaném hotelu je k dispozici 24 hodinová recepce, hlavní restaurace skládající se z vnitřní a vnější části, a a la carte restaurace. Je možné využít služby hotelové prádelny a zdravotnické služby (na zavolání 24/7). V areálu se nachází zahrada a kavárna.

  Internetové připojení je ve všech prostorech hotelu k dispozici zdarma.

  Vybavení pokoje

  V hotelu je možné se ubytovat ve dvoulůžkovém pokoji standard s výhledem na moře o velikosti 24 m2. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, klimatizací s teplým i studeným vzduchem, satelitní televizí, telefonem, minibarem (voda při příjezdu), a bezpečnostní schránkou (za poplatek 3 EUR/den). Dekorovány jsou v pestrobarevném stylu, přičemž dominantní barvou je zelená, a povrch tvoří laminátová podlaha. Některé pokoje mají balkon či terasu s venkovním nábytkem.

  Wi-fi připojení na pokojích je k dispozici zdarma.

  Stravování

  * Se snídaní.

  V hotelu je možné se stravovat v hotelové restauraci, a la carte restauraci a kavárně.

  Pláž a plážový servis

  Soukromá hotelová písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou hotelovým hostům k dispozici zdarma. Za poplatek je možné se v průběhu dne občerstvit na plážovém baru.

  Služby v ceně

  V ceně je zahrnuto wi-fi připojení v hotelových prostorech, a užívání lehátek a slunečníků na hotelové pláži.

  Kompletní nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně zájezdu, získáte po příjezdu do hotelu.

  Služby za poplatek

  Za poplatek je k dispozici hotelová prádelna, zdravotnický pracovík na zavolání, a pronájem bezpečnostní schárnky na hotelovém pokoji (3 EUR/den).

  Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek, získáte po příjezdu na hotel.

  Storno podmínky

  Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
  Důležeté informace k zájezdů ZDE

  Poznámka

  Tento hotel je určený pouze pro dospělé hosty.

  Povolená hmotnost zavazadla:

  23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo

  Cena nezahrnuje

  Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

  Cena zahrnuje

  Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.