800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FUN POINT

  • Pláž cca 600 m od hotelu
  • Program All inclusive

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Hotel Fun point se nachází pouhých 600 metrů od známé krásné Kleopatřiny pláže. Hotel disponuje venkovním bazénem, dětským bazénem a malou zahradou. Hotel leží na okraji Alanye, pouhý 1 km od centra města a letiště je vzdálené 120 Km. v blízkosti hotelu klienti mohou navštívit známá místa jako jsou: Ret Tower, přístav, Alanya Hrad, centrum města Alanye, Damlatas Cave, Dim Cave a Kleopatřinu pláž.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází dva typy pokojů: dvoulůžkový pokoj a suite. Dále je hotel vybaven vstupní halou s recepcí, venkovním bazénem, odděleným dětským bazénem, klimatizací, parkovacími místy, restaurací, Wi-Fi, úklid pokojů.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování : Dvoulůžkové pokoje a Suite (dvě místnosti) Dvoulůžkový pokoj je vybaven: klimatizace, koupelnou se sprchou, telefonem, satelitní Tv, Wi-Fi připojení, trezor, mini bar, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, věšák a balkonem. Suite jsou vybaveny: kuchyňkou s vařičem a varnou konvicí, klimatizací, koupelnou se sprchou, telefonem, satelitní TV, Wi-Fi připojení, ledničkou, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, věšákem a balkonem.

Stravování

Stravování probíhá formou All inclusive (snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu) 08:00-10:00 Snídaně 12:30-14:00 Oběd 16:30-17:00 Káva/čaj 19:30-21:00 Večeře Hlavní restaurace hotelu je umístěna blízko zahrady. Podávají se zde turecká, ale i mezinárodní jídla. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby jsou v rámci all inclusive (10:00 - 23:00) Nápoje v láhvi jsou za poplatek. Změna složení i časů all inclusve vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Pláž je od hotelu vzdálená 600 m. Pravidelně na pláž jezdí kyvadlová doprava. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Vodní sporty na pláží také za poplatek.

Pro děti

Dětský bazén.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, bazén, billiard, internetový koutek.

Služby v ceně

Lehátka a slunečníky u bazénu.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, internetové připojení, trezor na pokoji, minibar, billiard.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
vzdálenost od Letiště: 125 km

Počasí

Alanya

28°C Jasno

×