800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CARINA

již rezervován 36 x

Jednoduchý hotel v centru letoviska doporučujeme nenáročným klientům, kteří chtěji strávit dovolenou nedaleko města v blízkosti krásné pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Už od svého založení v roce 1988 je hotel Carina velice oblíbený méně náročnou klientelou hlavně pro svou jedinečnou polohu. Naposledy byl renovován v roce 2009. Tento útulný hotel s velmi rodinnou atmosférou se skládá ze dvou budov o pěti podlaží a celkem skýtá 45 pokojů. Hotel doporučujeme spíše pro mladé páry či seniory. Carina se nachází 120 km od letiště v Antalyi přímo v místním centru, od samotného centra města je vzdálen pouhých 1,2 km. 300 m od hotelu se nachází Kale Market.

Vybavení Hotelu

Recepce 24 hodin denně, restaurace „a la carte“ s jednoduchými jídly (hamburger, špagety atd.), venkovní bar (24 hodin denně), bazén pro dospělé, dětský bazén (není oddělen žádnou bariérou od bazénu pro dospělé), lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, stolní tenis, možnost pronájmu vybavení pro tenis (nedaleko hotelu jsou tenisové kurty), TV místnost, směnárna, internet za poplatek

Vybavení pokoje

Velice jednoduše zařízené standardní pokoje s vlastní klimatizací jsou vybaveny telefonem, koupelnou se sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, ledničkou za poplatek a balkonem.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž Kleopatra s oblázkovým vstupem do moře, vzdálená 160 m od hotelu, je přístupná přes místní komunikaci. Nedaleko podél pláže směrem k hradu Alayia se nachází slavná jeskyně Damlatas. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Stravování

Polopenze

Počasí

Alanya

21°C Jasno

×