Hotel
Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Turecká riviéra | Alanya

Glaros

   Shrnutí hodnocení
   Velmi dobré
   4

   Hodnocení našich klientů


   pátek 01. 05. 15
   "Jedna velká hrůza"
   2
   Nic horšího jsem nezažil. Prosím cestovní kanceláře o zrušení tohoto hotelu z nabídky. Rad majitelům CK zaplatim pobyt,aby věděli do čeho posílají svoje klienti. Škoda,že numim přiložit foto.
   1
   "Poloha a pláž""Poloha hotelu dobra 200 m od moře, pláž pěkná čistá"
   3
   "Hotel a úroveň vybavení""Hotel odpovídá dvou hvezdickam, sice se pokoje renovuji, ale vše nedodelane."
   1
   "Služby a personál""Jedna hrůza"
   3
   "Zábava, sport, strava""Žádná a sport žádny strava sice vcelku dobrá, ale není z čeho vybírat, nápoje teplé, ovoce nebylo ani jednou, Al nebylo protože na hotelu nejsou hosté."

   úterý 01. 06. 04
   "Příjemná dovolená"
   8
   Příjemný hotel, splnil moje očekávání.
   8
   "Poloha a pláž""Hotel je poměrně blízko centra, k pláži musíte maličko popojít."
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""Příjemný hotel, vybavení standardní. Ideální pro prožití aktivní dovolené."
   8
   "Služby a personál""Personál byl ochotný, což je v Turecku běžné. Záleží na tom, co od městského hotelu kdo očekává - já jsem byla spokojená."
   8
   "Zábava, sport, strava""Strava dobrá, klasická turecká - především zeleninová. Zábavu si v Alanyi každý snadno obstará - na výběr je mnoho výletů, vyžití na pláži a pod. Od menších hotelů animační programy nečekejte, byli byste zklamaní. To jeďte raději do velkých komplexů mimo město ;-)"

   úterý 01. 07. 08
   "Dovolená"
   9.5
   vzhledem k tomu, že Turecko je v mé oblibě, byla jsem i s tímto hotelem moc spokojená
   10
   "Poloha a pláž""poloha velmi dobrá, hotel se nachází v centru, pláž velmi pěkná, čistá, cca 7 min na pláž č.5, navíc v hotelu sleva na deštníky a lehátka"
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""hotel útulný, odpovídá třem hvězdičkám, vybavení skromné, ale dobré"
   10
   "Služby a personál""služby výborné, personál milý a hned vše vyřídil a zařídil"
   10
   "Zábava, sport, strava""strava velice chutná, akorát snídaně stéle stejné, večeře opravdu výborné"

   Invalid Date
   "Super dovolená"
   10
   Tento hotel příští rok navštívím určitě znovu.
   10
   "Poloha a pláž""V centru města. Pláž asi 200 metrů od hotelu."
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""Glaros tří hvězdičkový hotel."
   10
   "Služby a personál""Personál byl velice ochotný i v případě, kdy jsme potřebovali vyprat prádlo, tak bez problémů splnili vše, o co jsme požádaly."
   10
   "Zábava, sport, strava""Každý den jsme měli možnost nějakého kulturního vyžití. Strava vynikající."

   Invalid Date
   "Už jen Turecko"
   10
   Tento rok pojedu na dovolenou 100% zase do Turecka, už po třetí. Tuto zemi jsem si zamilovala a její historie i kultura je excelentní.
   10
   "Poloha a pláž""Hotel se nacházel poměrně blízko centru a nebyl žádný problém najít bankomaty, hračkárny, lékárnu. Prostě se dalo najít úplně všechno. Pláž byla kupodivu u moře. Na pláž byla snadná cesta, nedělá vůbec žádný problém najít cestu zpátky k hotelu, když si najdete dobře zvolené místa kolem, kterých půjdete, protože turecké ulice jsou skoro stejné, všude tržiště a pouličními obchody."
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""Hotel byl *** příjemný a útulný. Nechyběl bazén dokonce dva bazény. Jeden byl přizpůsoben pro malé děti a druhý byl využitý spíše pro sportovní aktivisty, ke kterým jsme my rozhodně nepatřili nepatřili. Nechyběl ani bar, který jsme ocenili nejvíce. Bazén měl k dispozici lehátka, ketrá byla samozřejmě bez poplatku . Na pokoji jsme měli k dispozici klimatizaci, která byla plně funkční a trezor, který jsme využili také ale myslím, že nebyl ani potřeba. Nikomu se nic na hotelu neztratilo."
   10
   "Služby a personál""Služby nebyly špatné, dokonce jsem byla mile překvapena, že uklízečky uklízeli, tak jak mají a byly milé. Mile mě překvapilo, že tu byla možnost dát si vyprat prádlo za směšný poplatek za kus. Vypráno i vyžehleno bylo kvalitně. Personál ze začátku milý, až moc, ke konci už tak moc milí nebyli. V Turecku pracují převážně pánové a pánové měli pocit, že to co je v hotelu, v hotelu zůstane 24 hodin denně a turistky se na ně budou dívat. Snadno se domluví i začátečník v angličtině, němčina tam trošku pokulhává. Turci jsou velmi inteligentní."
   10
   "Zábava, sport, strava""Zábava určitě byla ve formách výletů např. Turecké noci nebo turecké masáže, které jsme absolvovali. My jsme si dělali zábavu sami. Sportovní vyžití určitě na pláži ale u hotelu nebo v okolí asi nic takového neseženete. Strava byla výborná. Klasika snídaně a večeřě ve formě nádherně upravených švédských stolů a během dne také místní pizza, která je úplně jiná než v ČR. Výborné polívky, výborné saláty. Pan šéf kuchař se velice snažil."