800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JUSTINIANO MOONLIGHT

Přímo na oblázkovo - písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Cca 35 km od Alanye. Dobré spojení minubusy (dolmus).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce! Luxusní hotel s bohatou nabídkou gastonomických služeb. Přímo na krásné oblázkovo - písečné pláži. Hotel pouze pro dospělé.

PREMIUM

• přímo na pláži • 6 a-la-carte restaurací • parní lázeň, masáže a sauna • hotel pouze pro dospělé • kldiová zóna • alkoholické i nealkoholické nápoje do 24:00 h. • pozdní snídaně

Poloha

přímo na oblázkovo - písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Cca 35 km od Alanye. Dobré spojení minubusy (dolmus).

Vybavení

hotel disponuje 135 pokoji, které jsou rozdělené do více budov a bungalovů. Zrekonstruovaná budova Moonlight je propojena s hlavní částí mostem přes příjezdovou cestu. Je součástí hotelu Justiniano Park Conti. Lobby s restaurací, výtah (v hlavní budově), hlavní restaurace, 6 a-la-carte restaurací (rybí, italská, turecká, japonská, řecká, mexická - od 20.5.-15.10.), 2 bary a obchod. V zahradě naleznete 2 bazény a opalovací terasu. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): cca 27 m2, minibar, klimatizace, trezor, satelitní TV, vana nebo sprcha, WC a balkon na stranu k moři. Možnost rezervace pokojů se stranou do přírody (1B/2B/3B). Joker pokoje (2S): cca 19 m2, bez balkonu a určení výhledu.

Stravování

all inclusive.

Sport/aktivity

aerobic, plážový volejbal, boccia, lukostřelba, fitness, tenis (tvrdý povrch a osvětlení), stolní tenis, aqua aerobic. Za poplatek: biliár, potápění a vodní sporty.

Zábava

večerní zábava a animační program.

Upozornění

hotel pouze pro dospělé. Pobyt možný od 18 let.

Popis all inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 h. Snacky od 12:30 do 16:30 h. Káva, čaj a zákusky od 16:00 do 17:00 h. Večeře také možná v jedné ze čtyř a-la-carte restaurací (1x za týden/po předchozí rezervaci). Minibar 2x týdně doplňován vodou.

Počasí

Alanya

22°C Převážně oblačno

×