800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KLEOPATRA BAVYERA

Hodnocení:
10
z 10 na základě 1 recenze
Hotel Kleopatra Bavyera leží ve městě Alanya 150 metrů od písečné pláže, od které je oddělena místní komunikací. Jednoduše řešený hotel patří ke skupině hotelů UHgroup, které jsou vedle sebe a mohou využívat některé společné služby. Skupina hotelů slouží jako výborná základna pro výlety do okolí a za zábavou. Nachází se 50 metrů od Aquaparku Alanya, 116 metrů od kulturního centra a 130 metrů od muzea. V okolí je široká škála restaurací barů a obchůdků. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 125 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Hotel Kleopatra Bavyera leží ve městě Alanya 150 metrů od písečné pláže, od které je oddělena místní komunikací. Jednoduše řešený hotel patří ke skupině hotelů UHgroup, které jsou vede sebe a mohou využívat některé společné služby. Skupina hotelů slouží jako výborná základna pro výlety do okolí a za zábavou. Nachází se 50 metrů od Aqua parku Alanya, 116 metrů od kulturního centra a 130 metrů od muzea. V okolí je široká škála restaurací barů a obchůdků. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 125 km.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace (lze využít za poplatek mimo hodiny stravování), bar, wifi zdarma, kulečník, šipky, pinball, fotbálek, tv místnost, bazén, dětský bazén, výtah, masážní místnost, požární schodiště, turecké lázně a sauna.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje mají klimatizaci, minibar, satelitní TV, koupelnu s WC i sprchou, fén a balkón.

Stravování

Snídaně či polopenze formou bufetu.

Pláž a plážový servis

Kleopatřina pláž je vzdálena jen 150 metrů od hotelu a je oddělena místní komunikací. Na pláži jsou lehátka, slunečníky a vodní sporty za poplatek.

Pro děti

Dětský bazén

Sport a zábava

Kulečník, šipky, pinball, vrhcáby, stolní fotbálek, karetní hry, Tv místnost, bazén, masážní místnost.

Služby za poplatek

Masáže, vodní sporty, slunečníky a lehátka na pláži.

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 125 km

Recenze

10
25. červenec 2014 / Kateřina Schejbalová

Velká spokojenost

Tuto recenzi píšu na žádost mých rodičů, kteří s vaší kanceláří cestovali do Turecka ale nemají…

Celá recenze >

Počasí

Alanya

18°C Skoro jasno