Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Turecká riviéra | Alanya

KLEOPATRA FATIH

Shrnutí hodnocení
Špatné
1.8

Hodnocení našich klientů


úterý 01. 09. 09
"hodnocení"
8
Dovolená se mi celkově líbila..
8
"Poloha a pláž""Pláž byla blízko, čistá, stejně tak moře čisté, hezké prostředí"
8
"Hotel a úroveň vybavení""Hotel byl velmi hezký, skoro jsme se ocitli v období osmanské říši :) Pokoje byly útulný, nebyl slyšet téměř žádný hluk, hotel byl vybaven krásnými historickými obrazy, starožitnosti.. "
8
"Služby a personál""Personál byl vstřícný, přátelský."
"Zábava, sport, strava""Strava byla dobrá i když ne moc bohatá a zajímavá."

středa 01. 12. 10
"bezva dovča"
byla to krásná dovča a klidně bych si to někdy zopakovala takže celkový dojem krása
"Poloha a pláž""hotel jsem vybírala sama a tak se mi líbil poloha bala úžasná hotel byl kousek od pláže takz kleopatřiny pláže říkalo se o ní že je nejkrásnější pláž v celém alanyu a né nadarmo se jí tak říká krásná píscitá pláž no prostě úžas a nádhera krása."
"Hotel a úroveň vybavení""hotel byl krásný a hezky vybavený taky krása"
"Služby a personál""personál byl milý ochotný a slušný takže v poho"
"Zábava, sport, strava""zábavy tam bylo dost sportů taky ale ty jsme nevyužívyly a streva byla dostačující"

sobota 01. 08. 09
"Zklamání"
3
Popis vybavení hotelu ne zcela odpovídá realitě. Informace nejsou aktualizované, tudíž klamné. Na první pohled celkem hezký hotel nenabízí klientům téměř žádnou zábavu a během celého pobytu jsme neviděli ani jeden animační program. Máte možnost využít zpoplatněný kulečník, stolní fotbálek a polorozpadlý stolní tenis za 3 eura na hodinu, některé uvedené sportovní vyžití jsme tam vůbec nenašli.. Dle popisu tam má být zdarma fitnes, ale naleznete tam pouze v malém koutě 1 kolo a 1 běžecký pás a ještě k tomu ne zdarma, jak bylo uvedeno. Strava: každý den na večeři jako příloha stále jen rýže, 1x během 11ti dnů jsme měli brambory, kuřecí maso se objevovalo na menu téměř každý den, ale ve skutečnosti to byly jakési smažené nugety mletého masa...jestli masa a jakého, těžko říci. Ovoce a zelenina se pravidelně objevovala i na snídaních, škoda jen, že to byly méně šťavnaté zbytky z večeří. Na pokoji byla nastavena klimatizace na 18 stupňů a ovladač byl na zdi v pevně přišroubovaném krytu, aby si hosté nemohli měnit intenzitu a teplotu. Výsledek? 3 z nás 4 jsme týden po příjezdu přecházeli nachlazení. Takže absolutní nuda a průměrná úroveň. Nečekejte zřejmě v Turecku od 3hvězdičkového hotelu nějaký zázrak.....a nevěřte příliš informacím o hotelu.
4
"Poloha a pláž""Pláž 100m od hotelu přes velmi frekventovanou komunikaci, na které chodci na přechodu pro chodce nemají přednost před auty a motorkami, které se prohánějí kolem vás velmi svižně. Vypadalo to, že v Turecku je rychlostní limit v obci 90km/h!"
2
"Hotel a úroveň vybavení""Realita neodpovídá popisu hotelu..."
4
"Služby a personál""Přivítá vás u výtahu vlezlý nosič zavazadel, který neodbytně čeká na eura za to, že vám 5m vezl kufr po kolečkách od výtahu k pokoji."
2
"Zábava, sport, strava""Realita neodpovídá popisu hotelu..."