800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARINE

  • Pláž vzdálená cca 600 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v Turecku, na Turecké riviéře. Jeho přesné umístění není předem určeno. Vzdálenost od letiště do 145 km, oblast Alanya.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí klientům 24hod recepci, lobby, hlavní restauraci, restauraci á la carte pouze dle možností jednotlivých hotelů, bar, venkovní bazén - může být i s dětskou částí a skluzavkami, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, společenskou místnost s TV či jiné společenské prostory. Nákupní možnosti u hotelu nebo přímo v hotelové hale nebo do 5 km od hotelu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, klimatizací (centrální nebo individuální), satelitní TV, minibarem (za poplatek), telefonem a balkonem či terasou. Obsazenost pokoje je standardně 2+1, popřípadě 2+2 nebo 3+1, kde dítě je do 12,99 let.

Pláž a plážový servis

Pokud se jedná o městský hotel, mívá na veřejné pláži svůj vlastní úsek. Lehátka a slunečníky jsou zpoplatněny, stejně jako bar na pláži. Vzdálenost hotelu od pláže se pohybuje od 50m do 600m. Před odletem nemůže cestovní kancelář garantovat vzdálenost menší, tedy klient musí počítat s možností větší vzdálenosti. Pokud není hotel přímo na pláži, je k němu zpravidla vypravován tzv. shuttle bus - svoz zdarma.

Stravování

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů. Pozdní snídaně a odpolední občerstvení dle konceptu jednotlivých ubytovacích zařízení. Bar na pláži zpravidla není v rámci all inclusive.

Pro děti

Dětský bazének nebo bazén s dětskou částí. Skluzavky dle možností jednotlivých ubytovacích zařízení.

Služby v ceně

Nezpoplatněné služby hotelu zavisí na jednotlivých ubytovacích zařízeních.

Služby za poplatek

Vodní motorové a nemotorové sporty na pláži, možnost exkurzí - za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 145 km

Počasí

Alanya

22°C Skoro jasno

×