800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMARINE HOTEL 5

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v Turecku, na Turecké riviéře. Jeho přesné umístění není předem určeno. Vzdálenost od letiště do 145 km, oblast Alanya.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, klimatizací (centrální nebo individuální), satelitní TV, minibarem (za poplatek, standardně naplněn při příjezdu balenou vodou), telefonem a balkonem či terasou. Obsazenost pokoje je standardně 2+1, popřípadě 2+2 nebo 3+1, kde dítě je do 12,99 let.

Vybavení

Hotel nabízí klientům 24hod recepci, lobby, hlavní restauraci, restauraci á la carte pouze dle možností jednotlivých hotelů, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén - může být i s dětskou částí a skluzavkami, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, společenskou místnost s TV či jiné společenské prostory, služby kadeřníka, prádelny a lékařské služby dle jednotlivých ubytovacích zařízení za poplatek. Nákupní možnosti u hotelu nebo přímo v hotelové hale nebo do 5 km od hotelu.

Stravování

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů. Pozdní snídaně a odpolední občerstvení dle konceptu jednotlivých ubytovacích zařízení. Bar na pláži zpravidla není v rámci all inclusive.

Pláž

Pokud se jedná o městský hotel, mívá na veřejné pláži svůj vlastní úsek. Lehátka a slunečníky jsou zpoplatněny, stejně jako bar na pláži. Vzdálenost hotelu od pláže se pohybuje od 50m do 600m. Před odletem nemůže cestovní kancelář garantovat vzdálenost menší, tedy klient musí počítat s možností větší vzdálenosti. Pokud není hotel přímo na pláži, je k němu zpravidla vypravován tzv. shuttle bus - svoz zdarma.

Pro děti

Dětský bazének nebo bazén s dětskou částí. Skluzavky dle možností jednotlivých ubytovacích zařízení.

Služby v ceně

Nezpoplatněné služby hotelu zavisí na jednotlivých ubytovacích zařízeních.

Služby za poplatek

Vodní motorové a nemotorové sporty na pláži, možnost exkurzí - za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 145 km
Nákupní možnosti: 5 km

Počasí

Alanya

21°C Jasno

×