800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROYAL GARDEN SELECT

Přímo u moře, na vlastní hotelové pláži s pozvolným vstupem do moře (částečně skalnatý vstup do moře, doporučujeme boty do vody). Centrum Alanya cca 14 km. Spojení minibusy (dolmus).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Hotel přímo u moře.

Poloha

přímo u moře. Centrum města Alanya cca 14 km. Kyvadlová doprava k dispozici.

Vybavení

nově postavený hotel má cca 188 pokojů a nachází se v rozlehlé zahradě. Je vybaven přijímací halou, výtahy, relaxační místností, internetovou kavárnou v herně, restaurací s nekuřáckou zónou. Dále má 2 a-la-carte restaurace (pouze po předchozí rezervaci), 4 bary, kavárnu, minimarket, kiosek/obchod se suvenýry a další obchody. 4 bazény (2 z nich se 3 skluzavkami v sesterském hotelu Royal Garden Suites). Lehátka, podložky a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Výměna osušek za poplatek. Bazén a pláž hotelu Royal Garden Suite lze také využít.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A) jsou vybaveny posezením, minibarem, klimatizací, trezorem k pronajmutí, sat. TV, telefonem, sprchou, WC, fénem a balkonem. Lze rezervovat také Joker pokoje (2S/3S): vybaveny jako 1A/2A/3A.

Stravování

all inclusive.

Sport/aktivity

aerobic, plážový volejbal, boccia, fitness, stolní tenis, aqua aerobic. Za poplatek: biliár, plachtění, surfování a další vodní sporty od lokálních poskytovatelů.

Wellness

za poplatek: kadeřnictví, wellness zóna, masáže, sauna, turecké lázně.

Děti

dětský animační program, 3 dětské bazény (2 bazény se 3 skluzavkami). Miniklub (4-12 let. Dětské hřiště.

Zábava

denní a večerní sportovní animační program.

Upozornění

služby delegáta - pouze telefonický kontakt anglicky či německy hovořící.

All Inclusive

snídaně, obědy i večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00. Káva, čaj a zákusky od 16:00 do 17:00. Minibar je doplňován denně vodou a dalšími osvěžujícími nealko nápoji. Hlavní jídla si lze dát v a-la-carte restauracích po předchozí rezervaci.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 14 km
Nákupní možnosti: 500 m
Doba transferu z letiště: 2 h 0 min.

Počasí

Alanya

13°C Jasno