Turecko | Turecká riviéra | Antalya

SEALIFE FAMILY RESORT

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení našich klientů

  so 1.10.2011
  "Náročné ale zážitky stály za to"
  10
  Turecko jsem navštívil již tři krát, vždy na poznávacím zájezdu. Velmi krásná země, která umožňuje rekreantům nepřeberné množství vyžití ať už jako odpočinková destinace tak i trochu náročnější - obecnějšího poznání i střední části - Pamukkale, nebo Kappadokii. A co se týče stravy - bez komentáře.
  10
  "Poloha a pláž"
  "Osmidenní poznávací zájezd Tureckem. V úvodu nejsou zcela přesné informace, protože jsme přiletěli do Istanbulu - ubytování v hotelu Artemis Marin Princes a poté ze severu po východním pobřeží Turecka - Troja, Ayvalik, Pergamon Efes, Kusadasi, Pamukkale, Hierapolis a ukončili jsme cestu v Antályi - hotel Falez. Sedm nocí v pěti hotelech, 4 a 5*. Co se týče pláži hezké, čisté, upravené s veškerým vybavením, bufety, bary přímo na pláži. "
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Za dobu zájezdu jsem byl ubytován v pěti hotelích 4a5* Hotely čisté, řádně vyzdobené, květinová úprava jak uvnitř tak i v okolí hotelu. V pokojích čisto, vybavení lednička, trezor, telefon, televize,minibar, vysoušeč vlasů, vždy nějaká pozornost pro hosta - dvě deci vína v dárkové lahvičce, dárkově balené mýdlo, plechovka oříšků a podobně. Je samozřejmostí v každém hotelu bazén, někde i s termální vodou."
  10
  "Služby a personál"
  "samozřejmostí bylo buzení telefonem při časném odjezdu, možnosti nákupu přímo v hotelu - kamenné obchůdky, turecké lázně, masáže, bazén do 23 hod. personál ochotný, vždy řádně upravený, snažící se hostům vyjít maximálně vstříc. "
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "U každého hotelu se nacházely kurty, sportoviště, tobogány pro děti, možnost navštívit posilovnu případně věnovat se jinému druhu sportu. Vzhledem k cestování v průběhu dne jsme měli objednanou polopenzi. Při přejezdech bylo možné zakoupit obědy. Snídaně a večeře formou bufetu, nepřeberné množství sýrů, salámu zeleniny, ovoce, prostě všeho. Taktéž na večeři možností výběrů z desítek jídel a hlavně spousta sladkostí. "

  TripAdvisor

  Přidejte Vaše vlastní hodnocení

  Měsíc
  Rok

  Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

  Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna