Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Avsallar

JASMIN BEACH

  Shrnutí hodnocení
  Vynikající
  4.8

  Hodnocení našich klientů


  sobota 01. 09. 07
  "Turecká riviéra-hotel JASMIN BEACH (dříve JASMIN GARDEN)"
  9.5
  Na závěr lze jen konstatovat, že veškeré služby hotelu jsou perfektní, není jim co vytknout. Snad jen ty Rusy, kteří celkový dojem dost pokazili.
  10
  "Poloha a pláž""Hotel má hlavní budovu a bungalovy. Leží přímo na pláži, která je písečná, s pozvolným vstupem do moře-menší oblázky. Dále je zde i pláž travnatá. Hotel se nachází na trase z Antalye do Alanye, v oblasti Konakli."
  10
  "Hotel a úroveň vybavení""V době našeho pobytu byla střední část -poslední patro zrekonstruováno a přistavěny podkrovní pokoje-zde jsme měli ubytování. Super výhled, ale vzhledem k nočnímu ruchu (Rusové byli velice hluční)jsme se po 2 dnech přestěhovali do bungalovů. Ty nemají chybu. Sice je zde vybavení starší, ale super soukromí a klídek. Z postele se díváte přímo na moře :). Všechny pokoje v hotelu i bungalovech mají balkony a většina výhled na moře. Bazén je samozřejmostí."
  10
  "Služby a personál""Personálu nelze nic vytknout, veškeré služby byly na jedničku!"
  8
  "Zábava, sport, strava""V hotelu je převážná část Rusů, tomu odpovídá i zábava-ruské večery, škola břišních tanců, diskotéky, animace, beach volejbal-vše v ruštině. Strava vynikající, v dostatečném množství i různorodosti. Odpoledne ve venkovní pizerii turecká piza-dost dobrá. Nealko i alko nápoje vč. kávy, jen Rusové se o vše perou a hádají. Číšníci z nich leckdy byli znechucení a stěžovali si nám na ně-pod stoly zbytky jídel...no hrůza."