Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Turecká riviéra | Avsallar

OZKAYMAK ALADIN

  Poloha a popis

  Poloha

  Hotel se nachází přímo na písečné pláži s částečně kamenitým vstupem do moře. Letovisko Avsallar cca 200 m, Alanya 23 km a Side cca 30 km.

  Vybavení

  Prázdninové středisko disponuje 240 pokoji na 6 podlažích, 3 výtahy. Hotel je vybaven pěkným lobby (WLAN), restaurací s venkovní terasou, diskotékou, místností s TV, kadeřníkem, minimarketem, snack barem, barem u bazénu, bazénem a samostatným dětským bazénem se 2 skluzavkami. Lehátka, podložky a slunečníky jsou u bazénu a na pláži zdarma.

  Pokoje

  Pokoje jsou přátelsky zařízené a jsou vybaveny kobercem, minibarem, klimatizací (po hodinách a podle počasí), satelitní TV, trezorem (za poplatek), vanou, WC a balkonem.

  Sport

  Tenisový kurt (umělé osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, šipky, sauna, turecké lázně. Za poplatek: masáže a různé druhy vodních sportů na pláži.

  Zábava

  Animační program. Děti: Miniklub (od 4 let do 12 let), samostatný dětský bazén se 2 skluzavkami.

  Stravování

  All inclusive.

  Popis all inclusive

  Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pro děti mladší 10 let mohou být pokrmy formou menu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (s výjimkou turecké kávy a čerstvých ovocných šťáv) od 10:00 hod. do 23:30 hod. Odpoledne snacky, káva, čaj a pečivo. Půlnoční polévka. Nápoje na diskotéce jsou za poplatek. Na pláži žádný all inclusive servis.