Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Turecká riviéra | Beldibi

Aquabella Beach Hotel

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde restaurace, bar, služba hlídání dětí a kadeřnictví. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Děti si mohou hrát na dětském hřišti.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Je zde sejf a za poplatek minibar. Pokoje mají mini ledničku. Zařízení pokoje doplňuje telefon a televize. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout.

   Sport/zábava

   Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Aktivní hosté zde mohou sportovat. Hotel nabízí plážový volejbal. Objekt nabízí sportovně založeným hostům i mnoho indoorové zábavy, například fitness studio, stolní tenis, kulečník a šipky. V objektu je wellnes zóna, ve které je možné využít saunu, hammam a masáže. V hotelu je diskotéka a miniklub, kde se hosté určitě nebudou nudit.

   Stravování

   Lze objednat stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Objekt nabízí nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248