800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB CARELTA

"Příjemný klubový hotel v letovisku; jemuž množství zeleně a poloha přímo pod sráznými horskými svahy dodává charakter přímořských lázní. Poloha nedaleko Antalye i Kemeru dává možnost poznat i nákupní a zábavní svody těchto vyhlášených středisek na Turecké Riviéře. Výhodná cena pro rodiny s dětmi; lze ale doporučit všem; kteří chtějí trávit dovolenou právě v této části Turecka; známé přírodními krásami i množstvím historických památek. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemný hotel obklopený piniovými stromy se nachází v letovisku Beldibi a je vzdálen cca 10 km od centra Kemeru a cca 45 km od letiště v Antalyi v bezprostřední blízkosti nákupních možností a cca 40 m od písečnooblázkové pláže.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a minibarem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby a společných prostorách (zdarma), hlavní restaurace s venkovní terasou, bar, snack bar, hlavní bazén s oddělenou dětskou částí (slunečníky a lehátka zdarma), vířivkou a skluzavkami, vnitřní bazén, SPA centrum (sauna, turecké lázně, masáže vše za poplatek), fitness, stolní tenis, tenis (za poplatek osvětlení kurtu), volejbal, miniklub, dětské hřiště, kadeřnictví, diskotéka, minimarket.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd a večeře), lehké občerstvení během dne, odpolední kávu a čaj, půlnoční občerstvení, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v době od 10:00 do 24:00 hod. Nápoje na diskotéce za poplatek.

Pláž

Písečnooblázková pláž je vzdálena cca 40 m od hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

Náš názor

Příjemný hotelový resort s vlastní pláží v nádherné zahradě se nachází přímo pod horskými svahy pohoří Taurus s panoramatickými výhledy na moře. Hotel je vhodný pro klienty vyhledávající ubytování v zeleni a klidnější části letoviska.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 10 km
vzdálenost od Letiště: 45 km
Nákupní možnosti: neuvedeno

Počasí

Alanya

20°C Jasno

Belek

19°C Jasno

Side

20°C Jasno

×