800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PREMIER PALACE

Luxusní hotelový resort Vertia Luxury Resort se nachází v oblíbeném letovisku Beldibi. Centrum města Kemer je vzdáleno cca 18 km a letiště v Antalyi cca 35 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

v roce 2013 otevřený 5* hotel (ex Vertia Luxury) na pozemku s bujnou vegetací o rozloze 90.000 m2 se sestává z třípodlažní hlavní budovy a 6 přilehlých vil umístěných v nádherné přírodě na břehu blankytného moře s majestátním horským hřebenem v pozadí. Hotel byl zasazen do vzrostlé zeleně a je obklopen tisici piniovými stromy. K hotelu patří 630 m dlouhá písečno-šterková pláž pyšnící se Modrou vlajkou čistoty a kvality s veškerým vybavením, molem, vodními sporty a restauračním zázemím. Tato pláž končí skalním blokem, za nímž se nachází zcela ojedinělá privátní pláž určena též hotelovým hostům. Jedinečností tohoto hotelu je rozhodně jeho citlivé umístění do vzrostlé zeleně přecházející v krásnou pláž a nádherné Středozemní moře. Letiště je vzdálené 40 km, Kemer 16 km a Beldebi 1 km.

Vybavení hotelu

hotel (V/2013) má 412 pokojů ve formě Delux pokojů (36 m2), Superior (42-46 m2), Duplex Family (65 m2), různých suit (52-440 m2) některých s velkou terasou, soukromým bazénkem či privátním zahradním patiem. V komplexu nejdete monumentílní vstupní lobby s recepcí, hlavní restauraci, 4 snacky, 5 a la carte restaurací (japonská, italská, turecká, rybí a steak), 9 barů včetně piano clubu, vyhlášeného nočního klubu, patisserii a dětskou restauraci. V rozlehlé zahradě najdete venkovní bazén (2.187 m2), aqua park (600 m2), dětský bazén (400 m2), relaxační (700 m2) a vnitřní bazén (600 m2), 4 skluzavky, dětský klub Premier Palace Kids Land (pro děti 2-17 let) zajišťující bezbřehou zábavu pro všechny děti i mladistvé.K hotelu patří i 2 tenisové kurty, multifunkční hřiště na volejbal, basketbal, malou kopanou a házenou, plážový volejbal, bowling, středisko vodních sportů, stolní tennis, kulečník, šipky, boccia, vodní pólo, internet zdarma, fitnes, SPA o rozloze 4.300 m2, ke kterému náleží sauna, pára, hammam, jacuzzi a řada masážních místností. V komplexu hotelu najdete také kino, venkovní disko, různé obchody a půjčovnu aut i kol.Hotel pořádá každodenní animační programy, pravidelná večerní představení, nabízí lekce tanců i živou hudbu. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu hotelu i na pláži, kde najdete i řadu soukromých pavilónů.

Vybavení pokoje

pokoje se liší svou polohou, rozlohou a více ložnicemi. Všechny nabízí možnost 1-2 přistýlek, velké sociální zařízení se sprchou, vanou (župan a přezůvky), vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, centrální klimatizaci, wifi, minibar – denně doplňovaný, varnou konvici, přístroj na vaření kávy či čaje, trezor a balkon. Podlaha je kryta parketami. Možnost ubytování ve vilách s vlastním bazénkem či v rodinných duplex pokojích.

Strava

do detailu vyladěný Ultra All inclusive s nabídkou lokálních i mezinárodních nápojů, výbornou kulinářskou kuchyní a s neokázalými službami.

Náš názor

hotel na jedinečném místě, kde se potkává excelentní ubytování s příjemným místem pro relaxaci, zábavu a rozptýlení, doplněným vrcholným servisem, profesionální kuchyní a neopakovatelnou atmosférou. Díky zaváděcím cenám v roce 2013 doporučujeme všem, kteří dokáží ocenit rájské místo na Zemi. Vše s čím se setkáte, má být nezapomenutelné i ojedinělé. Hotelové moto: „Luxury is personal!“ snad charakterizuje vše.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 18 km
vzdálenost od Letiště: 35 km

Počasí

Alanya

29°C Polojasno

Belek

28°C Polojasno

Side

28°C Polojasno

×