Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Turecká riviéra | Belek

Altis Resort Hotel & Spa

   Hodnocení

   4250 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde hotelový sejf. Přístup k internetu ve společných prostorách (za poplatek) hostům umožňuje zůstat v kontaktu se světem. Nachází se zde restaurace a bar. Jsou zde i různé obchody. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa. Resort nabízí službu hlídání dětí, prádelnu a kadeřnictví.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace, obývací část, kuchyň a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Je zde sejf a za poplatek minibar. Zařízení pokoje doplňuje telefon, televize a rádio. Koupelny mají sprchový kout a vanu. Také je tu vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Prázdninový areál hostům nabízí různé sportovní aktivity, například plážový volejbal, volejbal a basketbal. Za poplatek je tenis. Hosté si mohou vybrat z několika vodních sportů, je tu například vodní lyžování, jet ski, plachtění, jízda na katamaránu a potápění. Za poplatek je jízda na šlapadlech a jízda na kánoi. Objekt nabízí mnoho indoorových sportovních aktivit, například stolní tenis a gymnastiku, za poplatek fitness studio a kulečník. V komplexu je wellness zóna, kde jsou různé relaxační programy. Hosté si mohou vybrat například spa, saunu a hammam a za příplatek také masáže. V resortu je animační program a miniklub.

   Stravování

   Lze objednat stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Prázdninový areál nabízí také drobné občerstvení. Objekt nabízí nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248