800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORNELIA DE LUXE RESORT

Cornelia de Luxe Resort se nachází v letovisku Belek zhruba 35 km od mezinárodního letiště v Antalyi. Naleznete zde vodní ráj, vodopády, bazény propojené do krásné řeky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Cornelia de Luxe Resort se nachází v letovisku Belek zhruba 35 km od mezinárodního letiště v Antalyi. Naleznete zde vodní ráj, vodopády, bazény propojené do krásné řeky.

Ubytování

Všech 381 pokojů je vybaveno klimatizací, satelitní TV, včetně hudebních kanálů a placených kanálů, telefonem, internetovým připojením na vyžádání, vysoušečem vlasů, koupací vanou, minibarem, trezorem. Pokoje jsou každý den uklízeny.

Vybavení

Hotel nabízí vše co můžete od luxusního a komfortního ubytování očekávat. Naleznete zde 5 restaurací, 8 barů, 3 tenisová hřiště, fitness centrum, stolní tenis, 5 plaveckých bazénů, včetně jednohoho vnitřního, bowling, internetovou kavárnu, konferenční místnosti, dětský koutek.

Zábava

Golfová hřiště v blízkém okolí, 5 plaveckých bazénů (včetně jednoho s aquaparkem), lázeňské a kosmetické centrum, jacuzzi, 3 tenisová hřiště, stolní tenis, bowling, vodní sporty.

Hřiště

Faldo Golf Course

Cornelia Golf Club nabízí kvalitu, která se vyskytuje jen v nejlepších golfových resortech na světě. 27 jamkové golfové hřiště Nick Faldo je výzvou pro golfisty všech handicapů. Hráči uplatní veškeré své golfové zkušenosti na tomto náročném hřišti. Z hřiště umístěného do piniového háje je výhled na krásnou tureckou krajinu. Návštěvníci si užijí skvostný golf s výhledem na hory i odpočinku v rozsáhlé klubovně s bezkonkurenčními službami.

National Championship Course

18 jamkové National Championship Course je 6,279 m dlouhé, par 72, navržené Ryder Cupovým hráčem Davidem Fehertym, hostilo v letech 1996 a 1997 PGA European Tour Open seniorů. David Feherty navrhl hřiště tak, že dvě jamky si nejsou podobné. Hřiště prochází eucaliptovým a borovicivým lesem s výhledem na pohoří Taurus a množstvím přírodních jezer. Hřiště otestuje schopnosti hráčů všech výkonostních úrovní.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km

Počasí

Belek

25°C Jasno

×