800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT

Cornelia Diamond Resort se nachází přímo u pláže Iskeve Mevkii v přímořském letovisku Belek cca 35 km od letiště v Antalyi. Celý resort je postaven tak, aby uspokojil rozličné požadavky hostů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Cornelia Diamond Resort se nachází přímo u pláže Iskeve Mevkii v přímořském letovisku Belek cca 35 km od letiště v Antalyi. Celý resort je postaven tak, aby uspokojil rozličné požadavky hostů.

Ubytování

V hotelu se nachází 575 různých typů pokojů. Standardní klimatizované pokoje jsou luxusně vybavené a mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, LCD SATTV, telefon, minibar, bezpečnostní trezor, připojení k internetu (bezdrátové připojení za poplatek).

Vybavení

Hotel Cornelia Diamond má svojí privátní pláž, 9 restaurací a 10 barů, internetovou kavárnu, 8 bazénů (včetně vnitřního vyhřívaného bazénu a dětského bazénu), aquapark, fitness centrum, billiard, bowling, dětský svět, squash, 10 tenisových hřišť, jacuzzi, konferenční prostory.

Zábava

Golfová hřiště v blízkém okolí, venkovní a vnitřní bazény, dětský bazén, aquapark, squash, tenis, fitness, lázně a wellness centrum, billiard, bowling, vodní sporty, velký dětský park.

Hřiště

Faldo Golf Course

Cornelia Golf Club nabízí kvalitu, která se vyskytuje jen v nejlepších golfových resortech na světě. 27 jamkové golfové hřiště Nick Faldo je výzvou pro golfisty všech handicapů. Hráči uplatní veškeré své golfové zkušenosti na tomto náročném hřišti. Z hřiště umístěného do piniového háje je výhled na krásnou tureckou krajinu. Návštěvníci si užijí skvostný golf s výhledem na hory i odpočinku v rozsáhlé klubovně s bezkonkurenčními službami.

National Championship Course

18 jamkové National Championship Course je 6,279 m dlouhé, par 72, navržené Ryder Cupovým hráčem Davidem Fehertym, hostilo v letech 1996 a 1997 PGA European Tour Open seniorů. David Feherty navrhl hřiště tak, že dvě jamky si nejsou podobné. Hřiště prochází eucaliptovým a borovicivým lesem s výhledem na pohoří Taurus a množstvím přírodních jezer. Hřiště otestuje schopnosti hráčů všech výkonostních úrovní.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km

Počasí

Belek

23°C Skoro jasno

×