800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CRYSTAL TAT BEACH & GOLF RESORT

Barcelo Tat Beach & Golf Resort se nachází v Beleku (Antalya) na Turecké riviéře v jižní části Turecka 800 metrů od Tat Golf International Golf Clubu. 35 km od mezinárodního letiště Antalya a 45 km z centra města Antalya. V okolí najdete zajímavé četné archeologické lokality, jako je město Aspendos, postavené v 5. století před naším letopočtem a slavný amfiteátr z 2. století našeho letopočtu, nebo města Perge, Side a Termessos.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa se nachází 30 km od mezinárodního letiště Antalya v Beleku nedaleko golfového hřište TAT.

Hotel

Tento středomořský plážový all inclusive rezort nabízí luxusní ubytování a rozsáhlá rekreační zařízení. Leží jen 800 metrů od 27jamkového golfového hřiště s výhledem na moře a pohoří Taurus. Crystal Tat Resort má 4 restaurace, které podávají mimo jiné také mexické a italské speciality. Dále zde najdete bar u bazénu a v létě se v rezortu konají víkendové diskotéky pod širým nebem. Součástí rekreačního zázemí je 7 tenisových kurtů, vodní park se skluzavkami, wellness a fitness centrum. Za návštěvu stojí také starobylý amfiteátr Aspendos, k němuž autem dojedete za necelých 10 minut.

Pokoje

Každý pokoj má centrální klimatizaci, trezor, satelitní TV, hudební, minibar, přímou volbu, šetří energii klíčové karty, požární poplach a přístroj, bezplatné Wi-Fi. V koupelně se nachází sprcha, vysoušeč vlasů a telefon. Výkon je 220 voltů. Jsou k dispozici pokoje pro nekuřáky a tělesně postižené.

Zábava

Tenisový kurt, golfová hřiště, kulečník, stolní tenis, windsurfing, šipky, sauna, fitness centrum, lázně a wellness, masáže, vířivka, turecká/parní lázeň, krytý bazén, herna, dětské hřiště, animační tým.

Hřiště

Tat International Golf Course
Golfové hřiště je výzvou pro každého hráče golfu. Čtyři různá odpaliště umožní i mezinárodní akce. Každý golfista, začátečník, pokročilý i profesionál si přijde na své. 27 jamkový design umožňuje volit různá 18-ti jamková kola a dává tak pokaždé novou výzvu. Některé jamky se nacházejí podél pláže, která je součástí tohoto hřiště. Fairwaye jsou svěží a otevřené ve srovnání s jinými hřišti v oblasti. Naleznete zde mořský vánek a nádherné výhledy na hory.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 30 km

Počasí

Belek

17°C Polojasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL MARITIM PINE BEACH RESORT

HOTEL MARITIM PINE BEACH RESORT

Turecko, Turecká riviéra, Belek

Cena od: 14 390 Kč

Pro skupinu:

VERA CLUB HOTEL MARE
8,5

VERA CLUB HOTEL MARE

Turecko, Turecká riviéra, Belek

Cena od: 13 280 Kč

Pro skupinu:

SUENO HOTELS

SUENO HOTELS

Turecko, Turecká riviéra, Belek

Cena od: 14 290 Kč

Pro skupinu:

HOTEL GLORIA VERDE RESORT

HOTEL GLORIA VERDE RESORT

Turecko, Turecká riviéra, Belek

Cena od: 13 490 Kč

Pro skupinu: