800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CESARS TEMPLE RESORT

"V impozantním stylu vybudovaný hotelový komplex s hlavní budovou a jednopatrovými bungalovy v zahradě; postavený ve stylu římských patricijských vil. Leží přímou u široké pláže ve vyhlášeném turistickém letovisku Belek; do jehož 5 km vzdáleného centra se lze dostat místní dopravou. Hotel poskytuje veškeré zázemí pro relaxační dovolenou pro dospělé i děti. V blízkosti areálu se nachází velký aqapark Troja s delfíní show; která je zážitkem pro děti i dospělé."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V impozantním stylu vybudovaný hotelový komplex s hlavní budovou a jednopatrovými bungalovy v zahradě; postavený ve stylu římských patricijských vil. Leží přímou u široké pláže ve vyhlášeném turistickém letovisku Belek; do jehož 5 km vzdáleného centra se lze dostat místní dopravou. Hotel poskytuje veškeré zázemí pro relaxační dovolenou pro dospělé i děti. V blízkosti areálu se nachází velký aqapark Troja s delfíní show; která je zážitkem pro děti i dospělé.

Vybavení

Restaurace, restaurace a la carte, 4 bary, sauna, turecké lázně, denní animace a noční show, disco (24:00 - 02:00), jacuzzi, hry, konferenční sál pro 500 osob, amfiteátr, miniklub pro děti 2-12 let, dětské hřiště; za poplatek - čerstvě vymačkané džusy, masáže, turecký peeling, lékař, telefon, fax, čistírna a prádelna, kadeřnictví, obchody, centrum krásy, pokojový servis, půjčovna automobilů.

1000

Ubytování

Koupelna, WC, trezor (za poplatek), minibar (naplněn při příjezdu lahví vody), klimatizace, satelitní TV, telefon, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa s výhledem na moře nebo do zahrady.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu; lehátka, slunečníky a ručníky k zapůjčení zdarma.

Sport a zábava

Tři venkovní bazény, dětský bazén, skluzavky, krytý bazén a krytý dětský bazén, tenis, fitnes, plážový volejbal, biliár, šipky, basketbal, fotbal; za poplatek - vodní lyže, parasailing, motorový člun, canoe, ringo, windsurfing, jízda na koních (5 km od hotelu).

Stravování

All Inclusive - zahrnuje : snídani, pozdní snídani, oběd a večeři formou bufetu, možnost večeře v restauraci a la carte - turecké a italské (po rezervaci), kávu a zákusek, odpolední svačinu, turecké speciality, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00 - 24:00.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Belek

27°C Polojasno

×