800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB ALI BEY BELEK

Velice prostorný a pěkně architektonicky řešený kompex vilek postavených v tradičním tureckém architektonickém stylu je vystavěn na celkové ploše 130 000 m2. Hotel se nachází 1 km od centra Beleku a 40 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velice prostorný a pěkně architektonicky řešený komplex vilek postavených v tradičním tureckém architektonickém stylu je vystavěn na celkové ploše 130 000 m². Hotel se nachází 1 km od centra Beleku a 40 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Ubytování

Standardní 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě mají koupelnu, WC, vysoušeč vlasů, trezor, TV, minibar, centrální klimatizaci, balkon. Rodinné pokoje s možností ubytování minimálně 3 platících dospělých osob s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě (na vyžádání). Jedná se o 2 propojené pokoje, vybavení shodné jako klubový pokoj.

Vybavení

Recepce, hlavní restaurace, obchody se suvenýry, bar u bazénu, bar v aquaparku, minimarket, sauna, wellness centrum, turecké lázně, salón krásy, kadeřnictví, lékař, fitness, venkovní bazény, miniklub (od 4 let), hlídání dětí, animační programy, TV, diskotéka, fotograf, vodní sporty, 35 tenisových kurtů, 4 tenisové kurty pro děti, škola tenisu, plážový volejbal, aquapark, videoherna, plážový fotbal, basketbal, lukostřelba, jogging, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži. Služby za poplatek: veškeré dovozové nápoje, tenisové kurty, biliár, herna, masáže, peeling, lékař, prádelna, kadeřnictví, fotograf, hlídání dětí, půjčovna aut a kol, vodní sporty na pláži. Pro děti: dětské animace, minikluby, aquapark, hlídání dětí, animační programy, dětské hřiště.

Stravování

All inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední káva/čaj a zákusek, zmrzlina, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, aquapark, turecké lázně, sauna, aerobik, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, animační programy, trezor na pokoji, lehátka, matrace a slunečníky, plážové osušky, plážový fotbal, fitness, lukostřelba, jogging.

Pláž

Přímo u písčité pláže.

Náš názor

Sesterský hotel vámi oblíbeného Ali Bey Club hotelu v Manavgatu má jedinečnou polohu a může se pochlubit širokou nabídkou vysoce kvalitních služeb, blízkostí golfového hřiště a překrásnou zahradou. Resort doporučujeme všem věkovým kategoriím a rodinám s dětmi, po dovolené zde se budete cítit jako znovuzrozeni.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Belek

26°C Jasno

×