800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SILLYUM

Moderní luxusní hotel Sillyum s vlastní pláží leží v udržované zahradě 3 km od městečka Belek, 35 km od Side a 35 km od letiště v Antalyi. Golfové kluby jsou v dosahu 3 - 10 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Moderní luxusní hotel Sillyum s vlastní pláží leží v udržované zahradě 3 km od městečka Belek, 35 km od Side a 35 km od letiště v Antalyi. Golfové kluby jsou v dosahu 3 - 10 km.

Vybavení

Hlavní restaurace - Panorama Main Restaurant s terasou, restaurace a la carte, 3 konferenční místnosti, Snack Bar, Lobby Bar, Black Out Disco Bar, Boulevard Café, Nargile Cafe, Vitamin Bar, Caretta Bar na pláži, bar u bazénu, hry, televizní místnost, miniklub pro děti 5-12 let, dětská zahrada, sauna, turecké lázně, pára, amfiteátr, show, denní i večerní animace, stolní hry, živá hudba, lekce tance; za poplatek - čerstvě vymačkané džusy, lahvová vína v Havana Baru, pokojový servis v létě i v zimě 24 hodin denně, internetový koutek, telefon, vodní dýmka, masáže, peeling, počítačové hry, lékař, kadeřník, půjčovna automobilů a kol, foto servis, obchod, mini market, suvenýry, kožešnictví, butik.

Ubytování

Balkon, centrální klimatizace, telefon, satelitní TV, hudební kanály, minibar, vysoušeč vlasů, WC, koupelna, trezor.

Pláž

Vlastní pláž u hotelu široká 120 m; slunečníky, lehátka, matrace a ručníky na pláži a u bazénů k zapůjčení zdarma.

Sport a zábava

Venkovní hlavní bazén o velikosti 1400 m2, venkovní dětský bazén hluboký 50 cm, krytý bazén, venkovní relaxační bazén, hamam, vnitřní a venkovní jacuzzi, skluzavky: tobogán, Kamikadze, Carpet; tenis, stolní tenis, basketbal, streetball, minifotbal, plážový volejbal, fitnes, aerobic, šipky; za poplatek - tenisové vybavení, osvětlení tenisových kurtů, vodní sporty - windsurfing, canoe, šlapadla, vodní lyže, jet ski, parasailing, sailing, biliár.

Stravování

All Inclusive - zahrnuje : snídani, pozdní snídani, oběd a večeři formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje neomezeně v restauracích a barech, odpolední kávu a zákusek, jednoduché celodenní občerstvení, minibar, 24 hodin denně otevřený sandwich bar, snack bar, půlnoční občerstvení.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Belek

25°C Jasno

×