800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VIVA PARADISO

Luxusní hotelový komplex Viva Club Paradiso se nachází 24 km od centra Beleku a 40 km od letiště v Antalyi. Dopravu do Beleku zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní hotelový komplex Viva Club Paradiso se nachází 24 km od centra Beleku a 40 km od letiště v Antalyi. Dopravu do Beleku zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi.

Vybavení

Hotelová restaurace s terasou a nekuřáckou částí, restaurace a la carte, dětská restaurace, mléčný bar pro děti, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, bar na pláži, 2 kavárny, disco, dětské hřiště, miniklub pro děti 4-12, hlídání dětí, dětské kino, ruční práce a kreslení pro děti, zoo, animace (denní aktivity, večerní show), nákupní centrum, foto servis, lékař, kadeřník, prádelna, turecké lázně, sauna.

3000

Ubytování

Centrální klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, telefon, kabelová TV, minibar, balkon, trezor (za poplatek).

Pláž

Soukromá pláž 500 m od hotelu; lehátka, slunečníky a ručníky k zapůjčení zdarma.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, krytý bazén, skluzavky; bez poplatku - tenis, tenisové rakety, minifotbal, stolní tenis, volejbal, fitnes, aerobic, vodní gymnastika, surf, minigolf; za poplatek - masáže, umělé osvětlení na kurtech, biliár, vodní sporty.

Stravování

All Inclusive zahrnuje: snídani, pozdní snídani, oběd, večeři, půlnoční občerstvení, občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (07:00 - 00:30).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Belek

23°C Polojasno

×