800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MAXX ROYAL BELEK GOLF AND SPA - golf

  • Hotel nabízí skvělé služby
  • Jedno z nejlepších golfových hřišť

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

MAXX ROYAL BELEK GOLF AND SPA se nachází v letovisku Belek zhruba 35 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Hotel

Zbrusu nový a výjimečný hotel, jehož všechny pokoje jsou apartmány, otevřený v květnu 2011. Maxx Royal nyní nabízí unikátní zážitky z dovolené nad rámec vašich snů.

Hlavní restaurant a několik dalších a la carte restaurací se spolu s 10 bary postarají o hostův žaludek 24 hodin denně - skvělé jídlo a velký výběr nápojů je součástí konceptu "Maxx Inclusive„. Denně doplňovaný minibar je samozřejmostí.

Komplex hotelu zahrnuje kromě hlavní budovy i řadu vilek, některé jsou postaveny ve stylu dřevěných chýší známých z polynéských ostrovů na kůlech uprostřed velkého bazénu.

Hotel má přímé napojení na jedno z nejznámějších golfových hřišť Beleku - Montgomerie Course.

Pokoje

Všechny pokoje mají klimatizaci, telefon, satelitní LCD TV, minibar, trezor, župan, pantofle, sprchu, WC, vysoušeč vlasů a koupelnu s vířivou vanou.

Zábava

Golf, bazén pro dospělé, aquapark, plážový krytý dětský bazén, krytý bazén, venkovní bazén, relaxační bazén, lázně a wellness, fitness, bazén na terase, vodní sporty.

Hřiště

Montgomerie Golf Club

Montgomerie Golf Club, který je jedním z nejlepších a nejvíce preferovaných golfových komplexů na světě, navrhl renomovaný golfista Colin Montgomerie. Hřiště pojmenované po tomto světově proslulém hráči bylo otevřeno 1. září 2008. Montgomerie Golf Club hostí každý rok nepřeberné množství amatérských i profesionálních golfistů z celého světa. Je prvním golfovým hřištěm v Turecku, které předstihlo mnoho evropských golfových hřišť a je zařazeno na 14. místě v žebříčku 100 nejlepších hřišť. Golfové hřiště, která se nachází v rozlehlém území 260,000 m², přitahuje milovníky golfu jedinečnou kombinací lesa a těsnou blízkosti moře. Golfový areál s 18 jamkovým mistrovským hřištěm a 9 jamkovou akademii hřiště je obklopen borovým lesem a horským hřebenema, původní přírodní písčitá půda je dobře do hřiště začleněna. Kromě špičkového hřiště je areál atraktivní svým kvalitním klubovým zázemím s využitím nejnovějších technologií a poskytuje služby vysoké kvality šité ma míru.

Příplatky

New years gala dinner - 2.190,- Kč

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
vzdálenost od Letiště: 35 km
Nákupní možnosti: 1 km

Recenze

10
10. srpen 2013 / V. Pěnkava

Nezapomenutelný hotel 6*

Naprosto úžasný hotel. Když jedete s dítětem, tak si kromě plenek nemusíte nic brát. V restauaci je…

Celá recenze >

Počasí

Belek

22°C Jasno

×