800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL PAPILLON AYSCHA

Papillon Ayscha Hotel se nachází v Beleku (Antalya) na nábřeží turecké riviéry na jihu Turecka. Letovisko Belek je vzdáleno cca 35 km od Letiště v Antaly.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Papillon Ayscha Hotel se nachází v Beleku (Antalya) na nábřeží turecké riviéry na jihu Turecka. Letovisko Belek je vzdáleno cca 35 km od Letiště v Antaly.

Ubytování

Papillon Ayscha Hotel Resort & Spa nabízí 385 pokojů. Místnosti jsou otevřeny do balkonů. K dispozici televize se satelitním kanály. Vysokorychlostní přístup k internetu je poskytována spolu s místními telefonními hovory zdarma. V koupelně jsou vysoušeče vlasů. Minibar a klimatizace. Kolébky (dětské postýlky), jsou také k dispozici. Vybavení pokojů · Vysokorychlostní přístup k internetu · Balkon · Klimatizace · Minibar . Fén · Žehlička / žehlicí prkno.

Vybavení

Hotel Ayscha má kapacitu 726 lůžek a má celkem 363 pokojů. 303 pokojů se nachází v hlavní budově, 56 pokojů ve výběrových vilách a 4 pokoje ve VIP vilach. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací / topením, telefonem, satelitní TV, mini barem, vysoušečem vlasů, balkonem, trezorem a 220 volt zásuvkami elektrické energie. WIFI připojení k internetu je k dispozici v Ayscha Saloon baru, v konferenčních a lobby saloncích.

Zábava

V areálu hotelu jsou krytý venkovní bazén. K rekreaci slouží také centrum zdraví, sauna, finská sauna a fitness centrum. Přímo v Hotelu nebo v jeho blízkosti jsou k dispozici rekreační aktivity (které mohou byt zpoplatněné). · Golf · Hřiště · Tenis · Windsurfing

Hřiště

Montgomerie Golf Club

Montgomerie Golf Club, který je jedním z nejlepších a nejvíce preferovaných golfových komplexů na světě, navrhl renomovaný golfista Colin Montgomerie. Hřiště pojmenované po tomto světově proslulém hráči bylo otevřeno 1. září 2008. Montgomerie Golf Club hostí každý rok nepřeberné množství amatérských i profesionálních golfistů z celého světa. Je prvním golfovým hřištěm v Turecku, které předstihlo mnoho evropských golfových hřišť a je zařazeno na 14. místě v žebříčku 100 nejlepších hřišť. Golfové hřiště, která se nachází v rozlehlém území 260,000 m², přitahuje milovníky golfu jedinečnou kombinací lesa a těsnou blízkosti moře. Golfový areál s 18 jamkovým mistrovským hřištěm a 9 jamkovou akademii hřiště je obklopen borovým lesem a horským hřebenema, původní přírodní písčitá půda je dobře do hřiště začleněna. Kromě špičkového hřiště je areál atraktivní svým kvalitním klubovým zázemím s využitím nejnovějších technologií a poskytuje služby vysoké kvality šité ma míru.

National Championship Course

18 jamkové National Championship Course je 6,279 m dlouhé, par 72, navržené Ryder Cupovým hráčem Davidem Fehertym, hostilo v letech 1996 a 1997 PGA European Tour Open seniorů. David Feherty navrhl hřiště tak, že dvě jamky si nejsou podobné. Hřiště prochází eucaliptovým a borovicivým lesem s výhledem na pohoří Taurus a množstvím přírodních jezer. Hřiště otestuje schopnosti hráčů všech výkonostních úrovní.

Robinson Nobilis Golf

Hřiště navrhl Dave Thomas, světově proslulý architekt. Kurz byl vytvořen v rámci přírodních borových lesů, které jsou ohraničeny řekou Acisu protékající Belekem do Středozemního moře. Výsledkem je mistrovské 18-ti jamkové golfové hřiště, par 72 s malebnými výhledy na okolní přírodu, které zároveň poskytuje náročný, avšak spravedlivý test pro hráče všech úrovní.

Tat International Golf Course

Golfové hřiště je výzvou pro každého hráče golfu. Čtyři různá odpaliště umožní i mezinárodní akce. Každý golfista, začátečník, pokročilý i profesionál si přijde na své. 27 jamkový design umožňuje volit různá 18-ti jamková kola a dává tak pokaždé novou výzvu.
Některé jamky se nacházejí podél pláže, která je součástí tohoto hřiště. Fairwaye jsou svěží a otevřené ve srovnání s jinými hřišti v oblasti. Naleznete zde mořský vánek a nádherné výhledy na hory.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km

Počasí

Belek

19°C Jasno

×