800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPAPILLON BELVIL HOTEL - golf

Pappilon Belvil Hotel se nachází v letovisku Belek zhruba 35 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pappilon Belvil Hotel se nachází v letovisku Belek zhruba 35 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Ubytování

Pokoje v hlavní budově nabízí hostům v části nádherný výhled na moře, výhled do zahrady a prostorné zařízení. Bungalov pokoje jsou umístěny uprostřed nádherné zahrady a nabízí výhled do zahrady. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací - chlazení / topení, telefon, satelitní LED LCD TV, mini barem, vysoušečem vlasů, trezorem a zásuvkou na 220V elektrické energie. Pokoje mají balkon. Bezdrátové připojení k internetu je k dispozici v lobby.

Vybavení

Pappilon Belvil Hotel nabízí širokou paletu služeb pěti hvězdičkového hotelu. Mezi ně patří vnitřní a venkovní bazén, výřivka, hotelová restaurace, bary, sportovní vyžití. Papillon Belvil má k dispozici celkem 524 pokojů, z toho je 137 pokojů v hlavní budově, 386 pokojů typu bungalov v hotelové zahradě. Hotel má vlastní soukromou pláž.

Zábava

Golfová hřiště v blízkém okolí, plavecké bazény, lázeňské a kosmetické centrum, jacuzzi, tenis, kulečník.

Hřiště

Sueno golf

National Championship Course

18 jamkové National Championship Course je 6,279 m dlouhé, par 72, navržené Ryder Cupovým hráčem Davidem Fehertym, hostilo v letech 1996 a 1997 PGA European Tour Open seniorů. David Feherty navrhl hřiště tak, že dvě jamky si nejsou podobné. Hřiště prochází eucaliptovým a borovicivým lesem s výhledem na pohoří Taurus a množstvím přírodních jezer. Hřiště otestuje schopnosti hráčů všech výkonostních úrovní.

Robinson Nobilis Golf

Hřiště navrhl Dave Thomas, světově proslulý architekt. Kurz byl vytvořen v rámci přírodních borových lesů, které jsou ohraničeny řekou Acisu protékající Belekem do Středozemního moře. Výsledkem je mistrovské 18-ti jamkové golfové hřiště, par 72 s malebnými výhledy na okolní přírodu, které zároveň poskytuje náročný, avšak spravedlivý test pro hráče všech úrovní.

Tat International Golf Course

Golfové hřiště je výzvou pro každého hráče golfu. Čtyři různá odpaliště umožní i mezinárodní akce. Každý golfista, začátečník, pokročilý i profesionál si přijde na své. 27 jamkový design umožňuje volit různá 18-ti jamková kola a dává tak pokaždé novou výzvu. Některé jamky se nacházejí podél pláže, která je součástí tohoto hřiště. Fairwaye jsou svěží a otevřené ve srovnání s jinými hřišti v oblasti. Naleznete zde mořský vánek a nádherné výhledy na hory.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km

Počasí

Belek

24°C Polojasno

×