800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARCO POLO

Hotelový komplex je umístěn v rozlehlé zahradě u pláže ve vzdálenosti cca 8 km od střediska Kemer a ve vzdálenosti cca 60 km od mezinárodního letiště v městě Antalya.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Club Marco Polo hotel se nachází v zahradě s krásným výhledem na okolní panorama hor, ve vesnici Camyuva přímo u břehu moře, 7 km od centra městečka Kemer a 65 km od letiště Antalya.

Vybavení hotelu

Hotel prošel kompletní renovací v roce 2011. Club Marco Polo má k dispozici hlavní restauraci, 7 A´la carte restauraci, 8 barů, 6 tenisových kurtů, squash místnost a bazénový komplex - 2 bazény, 3 dětské bazény, skluzavky. Turecké lázně, masáže a SPA.

Vybavení pokoje

Celkem v hotelu 534 pokojů. K dispozici jsou pokoje standard, eco, rodinné a duplex. Veškeré pokoje mají ve výbavě balkón, sprchu a WC, fén, trezor, LCD TV, klimatizaci, minibar, telefon. Rodinné pokoje mají ložnici oddělenou dveřmi a dětskou místnost. Duplex pokoje mají dvě patra.

Stravování

All inclusive program zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu. Pozdní snídaně, občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Nápoje z dovozu, které jsou také zahrnuty: Irish Cream, Bitter, vermut, rum whiskey, vodka, gin, likéry, koktejly. Hlavní restaurace A´la carte restaurace -italská -turecká -rybí -asijská .americká -mezinárodní -místní 8 barů

Pláž a plážový servis

Soukromá pláž se nachází 300 m od hotelů. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky zdarma. Vodní sporty.

Pro děti

Mini klub, dětský klub, teenager klub. animační programy, dětské bazény se skluzavkami.

Sport a zábava

Tenis, squash, step, aerobic, fitness centrum, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, mini fotbal, yoga, pilates, tance, boccia, šipky, střelecké aktivity, vodní sporty na pláži.

Služby v ceně

Turecké lázně, sauna, fitness centrum.

Služby za poplatek

Vodní sporty, masáže, SPA.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 8 km
vzdálenost od Letiště: 60 km

Počasí

Alanya

26°C Jasno

Belek

24°C Jasno

Side

26°C Jasno

×