800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GLAMOUR RESORT

  • Moderně zařízený hotel otevřen v roce 2016
  • Situován v centru města Side
  • Pouze 350 metrů od pláže
  • Bohatá nabídka sportovních a zábavních aktivit

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Glamour Resort je situovaný v srdci turistického centra Colakli, 12 km od historického města Side. Pláž je vzdálena pouhých 350 metrů a dopravu zajišťuje hotelová kyvadlová doprava. Vzdálenost od mezinárodního letiště Antalya je 55 km, Manavgat 15 km.

Vybavení hotelu

Úplně nový hotel bude otevřen v sezóně 2016 a disponuje 250 pokoji. Má centrální klimatizaci, recepci, dvě a la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu a amfiteátr pro pořádání animačních programů a představení. WiFi připojení v lobby a na pokojích zdarma.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením s fénem, individuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem, satelitní televizí, minibarem do kterého je každý den doplňována voda a soda, konvicí pro přípravu čaje nebo kávy a wifi připojením. Eco pokoje mohou být svou rozlohou menší a mohou se nacházet v odlehlejších částech hotelu.

Stravování

Stravování formou All Inclusive Snídaně a pozdní snídaně Oběd Večeře Káva a zákusek Snack během dne Noční občerstvení Možnost návštěvy a la carte restaurace, rezervace nutná předem. Lobby bar, bar u bazénu a bar na pláži. Některé importované nápoje mohou být zpoplatněny. Změna času a složení programu all inclusive je vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Pláž je vzdálena 350 metrů a je možné využít kyvadlové dopravy. Plážový servis zdarma.

Pro děti

Miniclub, mini disko, dětský bazének se skluzavkami

Sport a zábava

Gymnastika, zumba, vodní gymnastika, aquajogging, profesionální animační tým po celý den a večerní představení, plážový vojebal, stolní tenis, deskové hry, fitness centru, wellness centrum, skluzavky pro děti Změna času a programu animačních programů je vyhrazena - dle vedení hotelu.

Služby v ceně

turecká koupel, sauna, fitness centru, wifi na pokojích a v lobby baru

Služby za poplatek

Detailní rozpis služeb které jsou za poplatek dostanete na místě při příjezdu do hotelu nebo na informační schůzce s pracovníkem naší CK.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru
vzdálenost od Letiště: 15 km

Počasí

Alanya

26°C Jasno

Belek

25°C Jasno

Side

26°C Jasno

×