800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGOLDEN COAST HOTEL

"Moderní hotel nabízí svou polohou a vybavením nezapomenutelnou dovolenou. Komplex od sebe odděluje s vedlejším hotelu Golden beach aquapark a leží přímo na písečné pláži. Dopravu do centra zajišťují místní minibusy; tzv. dolmuše nebo taxi."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Elegantní hotel leží jen 9 km od Side, 4 km od města Colakli. Od letiště je hotel vzdálený 55 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, WiFi v lobby, hlavní restauraci a dalších 6, několik barů a bazénů, disko, internetová kavárna, možnost pronájmu automobilu, aquapark s 11 atrakcemi. Lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži zdarma, plážovůé osušky za depozit. Prádelna, lékařská služba a trezor je za poplatek.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí několik typů pokojů: standardní pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu, rodinné pokoje 2+2 (palanda) , rodinné suity pro 4 osoby a některé pokoje i bezbariérové. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, telefonem, klimatizací, satelitní TV, minibarem a balkonem.

Pláž a plážový servis

Písčitá soukromá pláž 130 m od hotelu. Slunečníky a lehátka zdarma.

Sport a Fitness

2 tenisové kurty(osvětlení za poplatek), Fitness centrum, aerobik, bowling, volejbal, turecké koupele, stolní tenis, boccia, šipky, sauna, animační programy dle nabídky hotelu.

Stravování

All Inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, možnost občerstvení během dne, odpolední teplé občerstvení, pozdní polévka, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, teplné nápoje podávané dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací, čaj, káva, sladkosti Hotel vyžaduje dodržování společenské etikety (u pánů dlouhé kalhoty).

Pro děti

Pro děti mám hotel připravený mini klub 4-12, dětský bazén, skluzavky, junior klub (13 – 17 let) ,malý lunapark ,dětský bazén s atrakcemi v aquaparku, hlídání dětí na vyžádání

Služby za poplatek

Biliár, masáže, SpaaWellness, vodní motorové sporty- za poplatek

Počasí

Alanya

26°C Jasno

Belek

23°C Jasno

Side

23°C Jasno

×