800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROMA BEACH RESORT & SPA

Tento luxusní hotel se nachází přímo na krásné písečné pláži. Do centra města Side je to přibližně 15 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento luxusní hotel se nachází přímo na krásné písečné pláži. Do centra města Side je to přibližně 15 km.

Vybavení

Nový a velmi stylový hotel se zahradou disponuje celkem 223 pokoji. Dále Vám nabízí přijímací halu s recepcí, restauraci, 3 a-la-carte restaurace (mexická, osmanská, italská), bary, výtahy, diskotéku, obchody a kadeřnictví. V rozlehlém venkovním areálu naleznete bazénový komplex. Bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma. Plážový bar.

7000

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (A2C): Velmi vkusně a příjemně zařízené o rozloze 24 m2. S vanou, WC, klimatizací, satelitní TV, WiFi (za poplatek), minibarem, fénem, telefonem, trezorem k pronajmutí, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Disponují stejným vybavením jako pokoje (A2C), ovšem balkon či terasa s výhledem na moře. Rovněž možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (A2S), jež také disponují stejným vybavením jako pokoje (A2C).

Zábava

Mezinárodní denní a večerní animační programy. Příležitostně živá hudba.

Sport

Stolní tenis, fitness, plážový volejbal a ve wellness centru: turecké lázně a sauna. Za poplatek: rozmanitá nabídka vodních sportů na pláži a ve wellness centru: různé druhy masáží.

Děti

Samostatný dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let) a dětská diskotéka.

Stravování

All inclusive.

ALL inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní a částečně zahraniční alkoholické nápoje a místní nealkoholické nápoje 24 hod. denně. V průběhu dne snacky, káva a pečivo. Občerstvení 24 hod. denně. V době oběda snacky v plážovém baru. Večeře je možná také v restauracích a-la-carte (1x týdně, po předchozí rezervaci). Večer je požadováno vhodné oblečení.

WELLNESS tip

Wellness centrum - turecké lázně a sauna. Za poplatek různé druhy masáží.

Počasí

Alanya

11°C Skoro jasno

Belek

7°C Polojasno

Side

11°C Skoro jasno